Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Piotr Bukszewicz, Warszawa. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Woli w Warszawie Piotr Bukszewicz, NIP 5252117968, Al. Solidarności 155 lok. 17, 00-877 Warszawa, tel. 22 407 19 37, e-mail: warszawa.bukszewicz@komornik.pl Zapraszamy do zamieszczania opinii o pracy tego komornika.
Piotr Bukszewicz został komornikiem w kwietniu 2009 roku. Nie publikuje żadnych licytacji choć na stronie internetowej ma zakładkę „licytacje”. Zamiast obwieszczeń licytacji są tam na dzień dzisiejszy powielone dane kontaktowe tego komornika co kłania do podejrzenia takiego, że dotąd nigdy żadnej licytacji tam nie obwieszczał.

9 października, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Piotr Bukszewicz, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Piotr Bukszewicz, Warszawa. Opinie.'.

 1. Można prosić o sprawdzenie poprawności skargi na komornika? Podaję tekst:
  Skarga wierzyciela na zaniechanie czynności przez komornika
  W imieniu własnym jako wierzyciel na podstawie art. 767 § 1 k.p.c. wnoszę skargę na zaniechanie czynności przez Komornika w postaci złożenia wniosku o przeprowadzenie egzekucji z ruchomości dłużnika.
  Wnoszę o:
  1. Zobowiązanie Komornika Sądowego do podjęcia działań mających na celu skuteczne przeprowadzenie egzekucji przeciwko: ……………………….
  UZASADNIENIE
  W dniu 09.10.2017 r, został wysłany wniosek o przeprowadzenie egzekucji z ruchomości dłużnika.
  Wierzyciel motywował wniosek o wszczęciu egzekucji tym, że w miejscu zamieszkania dłużnika znajduję się pojazd marki Citroen C5 , który jest we władaniu dłużnika, Komornikowi we wniosku zostało wskazane dokładne dane tego pojazdu w postaci marka pojazdu, model, numer rejestracyjny.
  W wyznaczonym dniu przyjmowania interesantów przez Komornika po raz kolejny została podjęta próba kontaktu telefonicznego z Kancelarią Komornika tj. dnia 21.11.2017 r mająca na celu pozyskanie informacji czy została zajęta ruchomość, poinformowano mnie, że nie nie i nie będzie – bez podstawnie.
  Od czasu dostarczenia wniosku komornik nie podjął żadnych działań mających na celu skuteczne przeprowadzenie egzekucji.
  Mimo takiej aktywności wierzyciela i częstym monitorowaniu sprawy komornik nie podjął działań narażając tym uprawnionego na niemożność zaspokojenia jego roszczeń.
  Wobec powyższego wierzyciel wnosi o zobowiązanie Komornika do działań opisanych w petitum niniejszego pisma.

  xyz

  23 Lis 17 o 08:28

 2. Nie bój się wpisać przeciwko któremu komornikowi wnosisz skargę, zresztą wysyłasz ja do komornika tzn. jako adresata podajesz sąd ale piszesz że za pośrednictwem komornika.
  Skarga jest chyba poprawna ale czy te samochody figurują w CEPiK jako będące własnością dłużnika?

  dozorca

  Administrator

  23 Lis 17 o 09:44

Skomentuj