Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Paweł Sojka, Jasło. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jaśle Paweł Sojka, ul. Wyspiańskiego 8, 38-200 Jasło. Tel. 883 260 444, 575 665 975, e-mail jaslo.sojka@komornik.pl Kto wyrobił sobie opinię o tym komorniku, prosimy o przekazanie jej poniżej.
W zakładkach o licytacjach nieaktualne informacje – licytacje już się odbyły. Niniejszego wpisu dokonuję 13 lipca, może komornik ten czeka z innymi licytacjami do jesieni. Na stronie internetowej znajdują się różne wnioski do pobrania, w tym oczywiście wniosek o wszczęcie egzekucji.
W internecie znalazłem tylko jedną, moim zdaniem dziwną i nie jestem pewien, czy prawdziwą opinię a mianowicie że to komornik dobrze zorganizowany i w wyznaczonym przez siebie terminie (??) wyegzekwował czyjąś należność. No cóż, czekamy na konkretniejsze, nieudziwnione opinie.

13 lipca, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Paweł Sojka, Jasło. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Paweł Sojka, Jasło. Opinie.'.

 1. Spokojny komornik, skuteczny. Pierwsza egzekucja dwa lata temu była nieskuteczna, inny komornik prowadził. Do Pana Komornik Sojki o ponową egzekucję zwróciłam się, zajął pensję i w trzy miesiące było po długu. Dlaczego za pierwszym razem się nie dało z poprzednim komornikiem ot zagadka spisek?

  alibabka

  28 Lip 17 o 14:33

 2. Pewnie dlatego, ze wtedy dłużnik nie pracował albo otrzymywał pensję minimalną a takowa jest wolna w całości od zajęcia komorniczego.

  dozorca

  Administrator

  28 Lip 17 o 16:41

Skomentuj