Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Paweł Śliwiński, Poznań. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu Paweł Śliwiński, NIP 7891326349, adres kancelarii: ul. Wrzesińska 9a, 62-020 Swarzędz, tel.: 61 855 16 85, e-mail: kancelaria@komornikswarzedz.pl Jesteśmy ciekawi Państwa opinii o tym komorniku.
Paweł Śliwiński został komornikiem w listopadzie 2009 roku. Obwieszcza na swojej firmowej www wiele licytacji ruchomości ze zdjęciami; nie tylko samochody ale też różne pomniejsze przedmioty.

25 grudnia, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Paweł Śliwiński, Poznań. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Paweł Śliwiński, Poznań. Opinie.'.

 1. Mam sporo różnych długów, wróciłem zza granicy, chciałbym je spłacić ale nie wiem czy są to już komornicze długi, może niektóre zostały umorzone. Najbliżej mojego adresu zamieszkania jest komornik Śliwiński właśnie. Udziela mi informacji gdy przyjdę do kancelarii komorniczej z dokumentem tożsamości? Nie zatrzymają mnie?

  Kempes

  11 Lis 19 o 09:03

 2. Komornik nie ma prawa Pana zatrzymać. Gdy przyjdzie Pan do nich to bardzo chętnie poinformują Pana o zadłużeniach o ile prowadzą sprawy przeciwko Panu. jednak to że ten komornik ma najbliżej Pana siedzibę nie musi oznaczać, że prowadzi sprawy przeciwko Panu, każdy wierzyciel mógł sobie wybrać innego komornika a nie tego najbliżej Pana. Jeżeli kojarzy Pan kto jest pana wierzycielami, to może Pan skontaktować się z nimi bezpośrednio.

  admin

  Administrator

  11 Lis 19 o 09:54

Skomentuj