Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Paweł Paradziński, Lublin. Opinie.

3 komentarze

Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie Paweł Paradziński, adres kancelarii: ul. Lotnicza 3, 20-322 Lublin, tel.: 81 442 72 43, e-mail:
lublin.paradzinski@komornik.pl Prosimy o opinie na temat tego komornika, prośbę tą kierujemy do dłużników i wierzycieli w postępowaniach prowadzonych przez tego komornika.
Nie wiemy od kiedy Paweł Paradziński jest komornikiem. Zakładka o nazwie „Licytacje” którą ma na swojej firmowej stronie internetowej jest nieaktywna (klikasz i nic…).

5 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Paweł Paradziński, Lublin. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Paweł Paradziński, Lublin. Opinie.'.

 1. „Współpraca” z tym komornikiem tylko powiększyła dług mojego dłużnika wobec mnie o kwoty zaliczek których pan komornik na wstępie zażyczył sobie na czynności które nie przyniosły żadnego rezultatu i nawet nie mam gwarancji czy w ogóle zostały podjęte.

  Badziewiak

  21 Lis 19 o 10:14

 2. U mnie to samo. Miało być szybko i sprawnie (komornik z polecenia!!) a skończy się na umorzeniu bezskutecznej egzekucji. „Dzięki” panu komornikowi firma mi pada (działam w branży odpornej na koronawirusa ale nie na brak funduszy). Jak jest obecnie z dostępnością kredytów firmom? Moja zdolność kredytowa raczej nie jest wzorcowa z ww powodu.

  termi

  5 Kwi 20 o 09:04

 3. Bez przesady, to nie komornik zrobił dług i chyba nie obiecał Ci skutecznej egzekucji (kiedy to w skali kraju u wszystkich komorników z 75% egzekucji jest bezskutecznych). Co do stosunkowo łatwo dostępnych kredytów firmowych, to proponuję sprawdzić tutaj.

  admin

  Administrator

  5 Kwi 20 o 09:29

Skomentuj