Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Paweł Mazurek, Warszawa. Opinie

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie Paweł Mazurek, adres: ul. Piekałkiewicza 7/17, 00-710 Warszawa, tel.: 22 642 91 30, e-mail: warszawa.mazurek@komornik.pl Prosimy zarówno wierzycieli jak i dłużników z postępowań egzekucyjnych do wyrażania pod spodem opinii o tym komorniku i ewentualnie też o jego pracownikach. Paweł Mazurek komornikiem sądowym został w listopadzie 2016 roku.

17 kwietnia, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Paweł Mazurek, Warszawa. Opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Skutecznie blokuje dłużnikowi prowadzenie działalności co jednak nie przekłada się skuteczność egzekucji, bo przecie z próżnego się nie ściągnie, prawda? Chcąc pomóc panu mazurkowi w ściągnięciu ode mnie długu poszukuję banku w którym ryzyko zajęcia konta jest stosunkowo niewielkie. ktoś coś?

  Dłużnik

  11 Maj 20 o 16:54

 2. Nie ma takich banków ale możesz sobie pomóc inaczej. Otóż komornicy szukają kont dłużnika generalnie rzadko, bo co jakieś 4-6 miesięcy jeśli nie rzadziej. Standard to poszukiwanie tuż po wszczęciu egzekucji a potem długo nie. Jeżeli wiec założysz wtedy nowe konto to prawdopodobnie miesiącami będzie niezajęte. Opłacalne konta osobiste są tutaj a firmowe tutaj przy czym tego zajętego konta radze nie zamykać.

  admin

  Administrator

  11 Maj 20 o 17:19

Skomentuj