Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Paweł Machnio, Szczecin. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie Paweł Machnio Kancelaria komornicza w Policach, NIP 8511995838, ul. Piaskowa 101, 72-010 Police, tel. 91 431 12 20, e-mail: kancelaria@komornik-police.pl Zapraszamy Państwa do wyrażania opinii o tym komorniku, byle obiektywnie.
Paweł Machnio rozpoczął prowadzenie kancelarii komorniczej w grudniu 2005 roku. Trzeba przyznać, ze na swojej firmowej stronie internetowej publikuje nie tylko licytacje nieruchomości ale też ruchomości (i to nie tylko pojazdów).

22 grudnia, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Paweł Machnio, Szczecin. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Paweł Machnio, Szczecin. Opinie.'.

 1. Ten komornik bez skrupułów pozbawia środków niezbędnych do egzystencji na minimalnym poziomie czyli żeby przeżyć i nie zachorować, z zimna na przykład. Przelew od syna pracującego za granicą też ściągnął z mojego konta w efekcie czego nie popłaciłam rachunków.

  sama

  6 Gru 19 o 15:38

 2. Jedynie wierzyciel może nakazać komornikowi ograniczenie egzekucji a komornik sam z siebie musi działać zgodnie z wnioskiem egzekucyjnym wierzyciela. Jeżeli komornik dokonał zajęcia konta stosunkowo niedawno, to zapewne nieprędko znów będzie pytał banki (zwykle nie wcześniej niż co jakieś 5-6 miesięcy). Załóż więc sobie drugie konto w innym banku, polecam któreś z tych tutaj; na 90% nie zajmie nowego konta przez kilka miesięcy.

  admin

  Administrator

  6 Gru 19 o 17:58

Skomentuj