Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Paweł Kempinski, Chorzów. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Chorzowie Paweł Kempinski, NIP 6452436555, adres: ul. Kościuszki 6, 41-500 Chorzów, tel.: 32 494 49 79, e-mail: chorzow.kempinski@komornik.pl Zachęcamy zarówno wierzycieli jak i dłużników ze spraw egzekucyjnych do publikowania pod spodem opinii o tym komorniku i jego podwładnych. Paweł Kempinski został komornikiem w listopadzie 2017 roku.

29 listopada, 2019

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Paweł Kempinski, Chorzów. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS

 1. Czy po bezskutecznej egzekucji mogę żądać zwrócenia mi zaliczek zapłaconych komornikowi?

  zero

  14 Gru 19 o 15:24

 2. Nie. Może być jeszcze gorzej – po bezskutecznej egzekucji umarzając postępowanie, komornik zażąda aby mu dopłacić twierdząc, że założył za Ciebie bo tych wpłaconych przez Ciebie nie wystarczyło. A jeżeli nie dopłacisz, to je od Ciebie wyegzekwuje.

  admin

  Administrator

  14 Gru 19 o 16:21

 3. Niestety Pan komornik z całym szacunkiem do jego osoby, nie respektuje prawnie zawartej ugody. Sprawa sie ma tak. Przez dwa lata pracowalem za granicą. Komornik Kempinski był na moim starym adresie i rozmawiał z moją mamą. Zostawił kontakt do siebie. To było rok temu. Jak wróciłem do kraju, pojechałem do kancelari Kempinskiego. Podpisalem z ugodę z komornikiem, że będę płacić na konto co miecha daną kwotę a komornik da mi spokój. Wszystko było ok, ale miesiąc temu na zakład pracy wpłynęlo zajęcie. I co się okazuje. Według komornika taka ugoda nie ma żadnej mocy. Coś tam pofandzolił prawnego, że niby jak się ma dług to on może wszystko. Czy takie coś jest zgodne z prawem? Wpłacałem daną kwotę na konto komornika kempinskiego co miesiąc i pomimo tego dostaje zajęcie. Coś tu jest nie halo.

  Janek

  6 Lut 20 o 15:44

 4. Zgadza się, ugoda zawarta z komornikiem nie ma mocy prawnej i komornik nie ma prawa odstąpić od egzekucji. Musiałbyś z wierzycielem zawrzeć ugodę i on musiałby zażądać od komornika niepodejmowania czynności egzekucyjnych.

  admin

  Administrator

  6 Lut 20 o 16:23

Skomentuj