Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Paweł Goławski, Siedlce. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Siedlcach Paweł Goławski, adres: ul. 3 Maja 28, lok. 7B, 08-110 Siedlce, tel.: 25 300 53 18, e-mail: siedlce.golawski@komornik.pl Zwracamy się z prośbą do wierzycieli i dłużników ze spraw egzekucyjnych o publikowanie pod spodem opinii na temat tego komornika. Na razie nie wiemy, od kiedy Paweł Goławski jest komornikiem. Urodził się w 1984 roku.

6 lutego, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Paweł Goławski, Siedlce. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS

 1. Jest to nowy komornik ale już całkowicie chyba zdegenerowany. Opóźnia powiadamianie dłużnika o zamiarze zajęcia konta co skutkuje zablokowaniem przez bank jeszcze przed nadejściem powiadomienia od komornika. Na koncie akurat było niskie saldo więc zabrał niewiele ale teraz praktycznie jakbym nie miał konta bankowego co utrudnia mi życie bardzo.

  Anonim

  10 Mar 20 o 16:05

 2. Nie zdegenerowany tylko tak wygląda procedura zajęcia rachunku bankowego, że komornik wysyła do banku polecenie zajęcia drogą elektroniczną wiec bank ma je w przysłowiową sekundę a dłużnikowi wysyła kopie pocztą poleconą Dlatego masz konto zablokowane zanim otrzymałeś powiadomienie od komornika.
  Dłużnicy będący w Twojej sytuacji radzą sobie zakładając nowe konto bankowe, oczywiście winnym banku. Komornik zapewne już rozesłał zapytania do banków i nieprędko (może za pół roku…) roześle ponownie czyli jeżeli teraz założysz nowe konto to prawdopodobnie miesiącami go nie zajmie dopóki znów nie roześle do banków zapytań. Jak chodzi o konta osobiste to polecam te tutaj a firmowe te tutaj. Oczywiście nie ma pewności ze komornik nie ponowni zapytań szybciej niż za kilka miesięcy natomiast z praktyki jako wierzyciel wiem, że robią to bardzo rzadko.

  admin

  Administrator

  10 Mar 20 o 17:27

Skomentuj