Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Paweł Bobek, Poznań. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań – Stare Miasto Paweł Bobek, NIP 4990070064, siedziba kancelarii: ul. Wrocławska 6/40, 61-837 Poznań, tel.: 61 852 45 60, e-mail: poznan1@komornik.pl Zapraszamy do dodawania opinii na temat tego komornika.
Paweł Bobek został komornikiem w sierpniu 2009 roku. Sprawdzając zawartość firmowej strony internetowej tego komornika odnosimy pozytywne wrażenie – publikuje sporo obwieszczeń licytacji zarówno nieruchomości jak też ruchomości. Większość komorników w ogóle nie publikuje obwieszczeń licytacji na stronie internetowej i nie wiadomo co wtedy myśleć o pracowitości takich komorników. Pan Paweł Bobek natomiast pozytywnie się w tej kwestii wyróżnia.

11 grudnia, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Paweł Bobek, Poznań. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Paweł Bobek, Poznań. Opinie.'.

 1. Co z zaliczkami jeżeli komornik nie wykazał się efektem, można żądać zwrotu wpłaconych mu zaliczek od których uzalezniał podjecie czynności?

  fantek

  20 Maj 19 o 17:09

 2. Nie można żądać zwrotu zaliczek. Zgodnie z prawem takie zaliczki przeznacza komornik na dokonanie czynności takich jak zapytania do banków, ZUS i innych instytucji w sprawie majątku dłużnika oraz ewentualnie na dojazd do dłużnika a nie na wynagrodzenie komornika.

  admin

  Administrator

  20 Maj 19 o 19:01

 3. A co zrobić jak komornik zablokował konto dłużnika, nie powiadomił o tym dłużnika. Dłużnik spłacił całe zadłużenie co ma potwierdzone pismem, a komornik zapomniał odblokować konto, twierdzi że wyslał pismo do banku nie pokazując potwierdzenia, w banku mówią, że komornik konta nie odblokował, a dłużnik od kilku miesięcy nie może wybrać z konta wynagrodzenia nawet minimalnego, bo konto jest zablokowane przez komornika.

  Dłużnik

  13 Wrz 19 o 12:11

 4. Złożyć skargę na czynności komornika za pośrednictwem jego kancelarii. Prócz tego może Pan złożyć zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przez niego przestępstwa z art. 231 kk czyli w tym wypadku niedopełnienia obowiązków. Wcześniej może mu Pan to zapowiedzieć wzywając do przedłożenia potwierdzenia wysłania do banku zwolnienia rachunku bankowego które notabene powinien i panu przesłać tzn. odpis.

  admin

  Administrator

  13 Wrz 19 o 13:23

Skomentuj