Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Paulina Kowalczyk-Zatyka, Wrocław. Opinie

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu Paulina Kowalczyk-Zatyka, adres: ul. Jasna 9, 52-200 Wysoka, tel.: 71 726 23 01, e-mail: wroclaw.kowalczyk-zatyka@komornik.pl Zachęcamy zarówno wierzycieli jak i dłużników z postępowań egzekucyjnych do wyrażania poniżej opinii na temat tego komornika. Paulina Kowalczyk-Zatyka została komornikiem w styczniu 2018 roku.

17 lipca, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Paulina Kowalczyk-Zatyka, Wrocław. Opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Chciałabym podziękować Pani Paulinie w imieniu córki. Dziewczyna się wpakowała w długi i miała zablokowane konto ale po pisemnej prośbie, Pani Komornik odblokowała konto dług będzie spłacany. Więcej takich ludzi i jeszcze raz bardzo dziękuję w imieniu Kaśki.

  Izabela Majka

  10 Sie 20 o 14:45

 2. To ciekawe, aż nie chce się wierzyć w to. Komornik nie ma prawa zwolnić dłużnikowi konta jeżeli wierzyciel o to nie zawnioskuje. Co na to wierzyciel? Komornik miał obowiązek przesłać mu odpis zwolnienia konta.

  admin

  Administrator

  10 Sie 20 o 15:02

 3. Nie odblokuje konta jeżeli wierzyciel nie wyraził zgody. Widocznie wyraził ponieważ dług nie jest duży. Wczoraj poszedł przelew i dlatego jeszcze raz bardzo dziękuję Pani Komornik…. Jestem zainteresowana ponieważ na mnie spadł obowiązek opłacania córce mieszkania i mediów. Sama mam problemy finansowe i jestem wdzięczna Pani Paulinie. Za okazanie serca.

  Izabela Majka

  11 Sie 20 o 11:22

Skomentuj