Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Natalia Jenoch, Warszawa. Opinie.

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie Natalia Jenoch, NIP 7661600597, adres kancelarii: ul. Jasnodworska 3C/2401-745 Warszawa, tel.: 22 11 400 30, e-mail: warszawa.jenoch@komornik.pl Prosimy wierzycieli jak i dłużników (w postępowaniach egzekucyjnych prowadzonych przez tą panią komornik) o dopisywanie poniżej opinii o mniej i jej pracownikach.
Pani Natalia Jenoch jest komornikiem od lipca 2015 roku. Brak ogłoszeń licytacji w adekwatnej zakładce na stronie internetowej tego komornika. Nie wiemy, czy zaniedbuje ich ogłaszanie u siebie, czy akurat nie ma żadnych (chyba powinna mieć, przynajmniej ruchomości).

23 listopada, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Natalia Jenoch, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Natalia Jenoch, Warszawa. Opinie.'.

 1. Nie polecam tej komornik, egzekucja bezskuteczna. Kolega dal mi namiar na dwóch chyba kulturystów, pojechaliśmy do dłużnika, część zapłacił od razu, resztę na drugi dzień miałem przelane na konto.

  lolek

  22 Maj 19 o 12:53

 2. Też mam bezskuteczną u niej ale rownolegle trzy bezskuteczne każda u innego komornika. Wygląda na to, że w ogóle przeważnie egzekucje są bezskuteczne. Dwa lata temu rozpocząłem działalność i jak tak dalej to pójdzie, to chyba niedługo zamknę. Klienci nie płacą. A każdy chce termin płatności. W tym monecie nie mam pieniędzy na bieżące firmowe wydatki, myślę o kredycie ale chyba nie mam szans.

  budrem

  14 Gru 19 o 21:54

 3. Tak, zdecydowanie większość postępowań u każdego komornika jest bezskuteczna. Kredyt firmowy podobno najprędzej (najłatwiej) tutaj. Proponuje też rozważyć skorzystanie z faktoringu: oferty.

  admin

  Administrator

  15 Gru 19 o 06:52

Skomentuj