Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Michał Walewski, Lublin. Opinie.

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie Michał Walewski, NIP 9482025829, adres kancelarii: ul. Kościuszki 3/4, 20-006 Lublin, tel.: 81 503 21 59, e-mail: lublin.walewski@komornik.pl Ciekawi jesteśmy Państwa opinii na temat tego komornika.
Michał Walewski został komornikiem w kwietniu 2010 roku. Na swojej firmowej stronie internetowej nie publikuje ogłoszeń licytacji w swoich sprawach, nawet nie stworzył zakładki na ten cel. Odsyła tylko ogólnie do serwisu licytacje.komornik.pl w którym publikują ogłoszenia wszyscy komornicy.

4 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Michał Walewski, Lublin. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Michał Walewski, Lublin. Opinie.'.

 1. Komornik jak komornik. Jeżeli dłużnik nie ukrywa majątku, to wyegzekwuje a jak ukrywa albo nie ma – nie wyegzekwuje. W jednej mojej sprawie wyegzekwował, w drugiej nie.

  miś

  23 Sie 19 o 04:20

 2. Czy jest w Polsce jakiś bank albo SKOK albo inna instytucja w której można mieć rachunek rozliczeniowy którego nie zajmie komornik?

  Daniel

  6 Gru 19 o 22:12

 3. W każdym banku i SKOK komornik może zająć konto ale komornicy rzadko sprawdzają czy dłużnik ma konto tzn. na początku postępowania egzekucyjnego wysyłają zapytania a ponownie zwykle nie wcześniej jak po 5-6 miesiącach czyli po tym jak komornik zajmie Ci konto możesz otworzyć w innym banku i długo pozostanie niezajęte. Oczywiście ryzyko istnieje ale jest niewielkie, Dobre konta osobiste są tutaj – można przez internet założyć.

  admin

  Administrator

  7 Gru 19 o 05:33

Skomentuj