Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Michał Stankiewicz, Ruda Śląska. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Michał Stankiewicz, NIP 6261840972, adres: ul. Czarnoleśna 18, 41-709 Ruda Śląska, tel.: 32 771 76 65. Zapraszamy poniżej do dodawania opinii o tym komorniku sadowym oraz o jego pracownikach czyli o całej kancelarii. Michał Stankiewicz został komornikiem w czerwcu 2006 roku.

20 listopada, 2019

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Michał Stankiewicz, Ruda Śląska. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS

 1. Zostałem tak potraktowany, że nie mam zamiaru ułatwić temu panu pracy i zarobienia na mnie. Czy mamy w Polsce jakiś bank lub inna instytucję w której konta komornik nie jest w stanie zająć?

  Opornik

  8 Lut 20 o 17:04

 2. Wszędzie w Polsce komornik polski może konto zająć ale o założeniu nowego konta komornik nie jest informowany dopóki nie roześle zapytań do banków i SKOK-ów a takie zapytania rozsyłają komornicy generalnie rzadko (tzn. zwykle na początku egzekucji a później przez kilka miesięcy nie). Dobre konta osobiste (online można zawnioskować) są tutaj.

  admin

  Administrator

  8 Lut 20 o 17:55

 3. I nie ma na takich bata my dluzniki tyz jesteśmy ludźmi żeby nas tak traktować momy swoje prawo

  Lusia

  25 Maj 20 o 08:58

 4. Obecnie władza w imię prawa i praworządności którą sobie wymyśliła w jakimś tam sądzie lublinie gdzie wszystko odbywa się korespondencyjnie przyklepane jest każde nadużycie czy to firm windykacyjnych, jakiś dziwnych funduszy które to skupują długi i innych stworów które ewoluowały pasożytując na społeczeństwie. Sąd w Lublinie nie ma nic z sądem wspólnego tylko zaklepuje wszystko nawet bez wiedzy pozwanego bo nikt nie sprawdza czy pozwany o sprawie coś wie by mógł chociaż się odwołać i wnieść sprzeciw. Ta mafijna instytucja zaklepuje i już Cię mają przez kolejne 10lat będą cię ścigać gnębić handlować twoim już prawomocnym długiem nie ważne czy był prawnie zasądzony czy były ku temu przesłanki nie o sprawiedliwość tu chodzi a o dojenie społeczeństwa. Teraz komornik wkracza mając papier z sądu liczy sobie dodatkowe prowizje i żyje jak książę bo w tym systemie jest nie tykalnym i ponad prawem.

  MATRON

  30 Cze 20 o 16:31

Skomentuj