Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Michał Ślifirski, Warszawa. Opinie

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe Michał Ślifirski, adres: ul. I Poprzeczna 7B, 04-602 Warszawa, tel.: 22 390 53 99, e-mail: warszawa.slifirski@komornik.pl Prosimy zarówno wierzycieli jak i dłużników z postępowań egzekucyjnych o wyrażanie pod spodem opinii na temat tego komornika i na temat jego pracowników. Michał Ślifirski został komornikiem w maju 2016 roku.

4 czerwca, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Michał Ślifirski, Warszawa. Opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Ten komornik bez mojej wiedzy ściągnął mi z konta 5 tysięcy złotych . nie dostałam żadnego pisma od wielu lat ze jestem dłużnikiem . nie wiedziałam ze za coś zalegam. Po czym dzisiaj wchodzę na konto patrzę 5 tysięcy mi zabrał . wykonałam mnóstwo telefonów żeby wiedzieć o co chodzi . okazało sie ze w kilka lat temu nie zapłaciłam za jakieś czesne na uczelni . myślałam ze sprawa została przedawniona .okazało się ze nie . ok .nie ma sprawy mogę zapłacić ale jako dłużnik mam prawo wiedzieć ze będzie jakaś egzekucja czy nie ? Czy bez mojej wiedzy można mi zabrać 5 tysięcy z konta o zostało mi 4 tysiące na koncie . prawie serce z nerwów mi stanęło … Gadałam z komornikiem powiedział ze on nie ma prawa mnie informować o egzekucji . A ze wysłał pismo w środę ale najwidoczniej jeszcze nie doszło .więc skoro wysłał pismo w środę a w środę już zabrał mi pieniądze czy to jest zgodne z prawem ?? Bez poinformowania mnie ? Przeciez wiadomo ze gdybym wiedziała to bym na rady zaczęła spłacać jakiś mozna by sie było dogadać …. A on bez poinformowania mnie zabiera mi ogromną kwotę. prosze mi napisać czy oni maja takie prawo ?

  Mijanou

  5 Wrz 20 o 20:41

 2. Przede wszystkim, powinni Pani przysłać z sądu nakaz zapłaty aby mogła Pani wnieść sprzeciw podnosząc zarzut przedawnienia. Komornik zajmuje konto elektronicznie a pismo – kopię zajęcia wysyła dłużnikowi pocztą. Zatem gdy pismo od komornika przyjdzie wraz z kserokopią tytułu wykonawczego, to proszę zatelefonować do tego sądu i zapytać, na jaki adres wysłali Pani nakaz zapłaty. Jeżeli stwierdzi Pani, że nie wysłano na Pani aktualny adres to może Pani wnieść do tego sądu o przywrócenie terminu do wniesienia sprzeciwu – podniesienia zarzutu przedawnienia. W takim wniosku należy wskazać, że nie otrzymała pani przesyłki z sądu. Jeśli sąd uwzględni Pani wniosek i uwzględni zarzut przedawnienia to powództwo zostanie oddalone i wówczas będzie Pani przysługiwać roszczenie wobec uczelni o zwrot wyegzekwowanych przez komornika pieniędzy, łącznie z opłata pobraną przez komornika.

  admin

  Administrator

  5 Wrz 20 o 21:26

Skomentuj