Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Michał Napiórkowski, Olsztyn. Opinie.

6 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Olsztynie Michał Napiórkowski, NIP 8392945075, adres kancelarii: ul. Kościuszki 54/3, 10-504 Olsztyn, tel.: 89 527 75 30, e-mail: biuro@komornik-olsztyn.com Zapraszamy wierzycieli oraz dłużników z postępowań egzekucyjnych do wyrażania opinii o tym komorniku; pod spodem znajduje się formularz do ich natychmiastowej (bez cenzury) publikacji. Michał Napiórkowski komornikiem sądowym jest od lutego 2016 roku.

8 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Michał Napiórkowski, Olsztyn. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Michał Napiórkowski, Olsztyn. Opinie.'.

 1. Jestem wierzycielką alimentacyjną, która za radą znajomej przeniosła sprawę do Komornika Napiórkowskiego mając już dość wiecznej „walki” z poprzednim komornikiem (nawet o zaświadczenia). Mój były partner oczywiście na siebie nie ma nic. Tym większe było moje zdziwienie, kiedy skontaktował się ze mną i prawie płacząc powiedział, że „u jego partnerki w domu jest komornik i będzie zajmował ruchomości”. Finał sprawy był taki, że po blisko 4 latach otrzymała następnego dnia po czynności połowę zaległych alimentów. Resztę dłużnik spłaca w ratach co miesiąc razem z bieżącą ratą. Polecam Pana Komornika Napiórkowskiego z czystym sumieniem (i olbrzymim zdumieniem mając w pamięci podejście poprzedniego komornika).

  Maria

  24 Kwi 19 o 08:20

 2. Ja również polecam pana Napiórkowskiego i zgadzam się z Marią. Różnice w podejściu komorników do dłużników są kolosalne. Napiórkowski to właściwy człowiek na właściwym miejscu.

  Anonim

  22 Lis 19 o 08:36

 3. Zajmuje wszystko bez opamiętania nie bacząc na to, że pozbawia dłużnika środków do egzystencji. Dorabiam handlując na portalu aukcyjnym, zajęte konto oznacza koniec handlu.

  Sęp

  8 Gru 19 o 19:58

 4. Załóż nowe konto bankowe; jeżeli komornik na początku postępowania egzekucyjnego szukał kont dłużnika (wysyłając zapytania do banków przez OGNIVO), to w przeciągu kilku kolejnych miesięcy na 90% nie będzie ich szukał ponownie. Polecam te tutaj – (wniosek wysyłasz przez internet).

  admin

  Administrator

  8 Gru 19 o 21:52

 5. A czy zajmie pożyczkę z firmy pożyczkowej którą otrzymam na zajęte konto?

  gugaj

  16 Kwi 20 o 16:14

 6. Zajmie.

  admin

  Administrator

  16 Kwi 20 o 16:20

Skomentuj