Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Michał Molisak, Sosnowiec. Opinie.

4 komentarze

Komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sosnowcu Michał Molisak, NIP 6441268108, adres kancelarii: ul. Ostrogórska 18/3, 41-200 Sosnowiec, tel.: 32 293 45 72, e-mail: sosnowiec5@komornik.pl Wierzycieli ale też i dłużników ze spraw egzekucyjnych zapraszamy do dodawania pod spodem opinii o tym komorniku i o jego pracownikach. Michał Molisak został komornikiem sądowym w sierpniu 2004 roku.

5 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Michał Molisak, Sosnowiec. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Michał Molisak, Sosnowiec. Opinie.'.

 1. Od przeglądania licytacji jest serwis licytacje.komornik.pl tam są ogłoszenia od komorników z całej Polski. Co do komornika Molisaka to niezły komornika przetestowałem ich wszystkich komorników w Sosnowcu, w Będzinie i niektórych w Katowicach. Polecam tego pana także jako komornika z wyboru do egzekucji dłużników z innych miast Zagłębia i Śląska.

  Anonim

  8 Wrz 19 o 11:21

 2. Mojej należności nie był w stanie ściągnąć, zajęcia kont, wierzytelności w urzędzie skarbowym wynagrodzenia za pracę, wszystko bezskuteczne. Dłużnik pracuje na minimalnej podejrzewam że tak to ustawili z właścicielem przed komornikiem.

  sofis

  12 Wrz 19 o 16:29

 3. Zablokował mi konto firmowe typowy bezmózgowiec który nie rozumie że blokując firmę nie odzyska długu. Nie inaczej bo zablokowane konto z którego zabiera każdą wpłatę to praktycznie blokada działalności gospodarczej.

  Koczis

  11 Kwi 20 o 09:15

 4. Załóż więc teraz w innym banku konto i prawdopodobnie przez nawet pół roku będziesz miał spokój – komornicy zwykle rzadko ponawiają poszukiwanie kont po tym jak na początku egzekucji szukali i zajęli. Korzystne konta firmowe są tutaj ale sugeruję Ci założyć konto osobiste na którym także przedsiębiorcom przysługuje comiesięczna kwota wolna od egzekucji. Z kont osobistych polecam te tutaj.

  admin

  Administrator

  11 Kwi 20 o 15:03

Skomentuj