Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Michał Krokowski, Olsztyn. Opinie.

23 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Olsztynie Michał Krokowski, NIP 5691751963, siedziba kancelarii: ul. Warmińska 13B/3, 10-544 Olsztyn, tel.: 89 519 05 47, e-mail: olsztyn.krokowski@komornik.pl Zapraszamy wierzycieli i dłużników do wyrażania opinii o tym komorniku.
Michał Krokowski został komornikiem sądowym w 2017 roku. Zerknąwszy na jego stronę internetową wyrobiłem sobie wstępnie bardzo dobrą opinię o tym komorniku. Otóż w sekcji „licytacje” ogłasza mnóstwo licytacji ruchomości (ze zdjęciami przedmiotów!) oraz nieruchomości.

13 października, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Michał Krokowski, Olsztyn. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Michał Krokowski, Olsztyn. Opinie.'.

 1. Ta kancelaria komornicza to porazka, komornik jak i pracownicy. dłużnik buja się po drogich restauracjach i kurortach europy a oni mi mówią że nic nie ma.

  Gina

  10 Lis 17 o 16:49

 2. Takich przypadków z nieskutecznymi egzekucjami jest mnóstwo, u każdego komornika. Na przykład: dłużnik przepisze majątek na zaufaną osobę, na przykład na żonę. Komornik nic wtedy nie zdziała.

  admin

  Administrator

  12 Lis 17 o 16:52

 3. Dzwonię w sprawie ogłoszenia o licytacji, jakaś oschła baba odpowiada z łaski na uciechę, że licytacja nie odbędzie się. Na pytanie dlaczego nie usuną ogłoszenia o licytacji mającej się odbyć za miesiąc, a która się nie odbędzie, odpowiada że oni wiedzą jak mają pracować i nie mam im doradzać.
  W sumie nie wiadomo o co chodzi, ale jak ne wiadomo o co chodzi to…wiadomo o co chodzi.
  Jacht który miał być licytowany pewnie ma już nowego właściciela, a ekipa kancelarii Michała Krokowskiego pali głupa.
  Mam nadzieję że minister Ziobro uczyni z polskiego sądownictwa normalne środowisko, oby jak najszybciej.

  Darqs

  9 Sty 18 o 13:46

 4. Zjaw się na tej rzekomo odwołanej licytacji z nagrywającym telefonem i może ze świadkiem. Jeżeli będzie, to możesz licytować. Jeżeli faktycznie jej nie będzie, to powinien być nowy termin wyznaczony a jak będzie kłamliwe info, że ktoś kupił ten jacht na owej nieistniejącej licytacji, to zawiadamiaj prokuraturę, media i internet.

  admin

  Administrator

  9 Sty 18 o 14:22

 5. Darqs, myślę że gdyby było jak myślisz to nie ogłosiłby tej licytacji u siebie na www.

  sobek

  9 Sty 18 o 17:55

 6. A nie przyszło Panu do głowy, że komornik mógł zająć ruchomość osoby trzeciej i jak ustalił właściciela to zwalnia zajęcie komornicze i odwołuje licytację. Przecież w ogłoszeniu było napisane, że licytacja może się nie odbyć bez podania przyczyny. Nie jest Pan stroną więc informacji o przyczynach odwołania Panu nie podadzą.

  KS

  17 Sty 18 o 12:11

 7. Wypadało zatem poczekać miesiąc zanim się wyznaczy licytację…

  admin

  Administrator

  17 Sty 18 o 12:55

 8. Może dla tego ma dobrą opinie bo działa zdecydowanie a licytacja mobilizuje strony do działania, proszę o tym tez pomyśleć.

  KS

  18 Sty 18 o 14:13

 9. Jedyny chyba komornik w Olsztynie który coś robi. Widać że pracuje a nie leży jak niektórzy w Olsztynie. Z kolei dla wielkiego Pana z brodą nie ma rzeczy niemożliwych!! Polecam kancelarie dla dłużników i wierzycieli.

  Miłosław

  9 Sty 18 o 15:49

 10. Dla dłużników też polecasz? 😉

  admin

  Administrator

  9 Sty 18 o 17:37

 11. Jasne! Byłem dłużnikiem i wierzycielem w tej kancelarii. Wszystko sprawnie. Robotę swoją zrobić muszą ale są do porozumienia.

  Miłosław

  9 Sty 18 o 22:55

 12. ostrożny, ale skuteczny. Bezproblemowo eksmitował opornego najemcę.

  ts

  23 Maj 18 o 12:09

 13. Krokowski zajął mi konto, rozumiem, jego prawo ale czy jest jakiś myk który umożliwia dłużnikowi korzystanie z konta bez trwogi o pieniądze?

  wacekplacek

  22 Sie 19 o 15:43

 14. „Myku” jako takiego to nie ma ale jeżeli zajął Ci właśnie konto, to najprawdopodobniej wskutek porozsyłania zapytań poprzez system OGNIVO (chyba że sam mu podałeś albo wierzyciel itp.) więc jest bardzo małe prawdopodobieństwo tego, że w ciągu np. 4-6 miesięcy ponownie porozsyła zapytania do OGNIVO (są to zapytania odpłatne). Skoro tak to możesz sobie teraz założyć nowe konto bankowe, polecam któreś tutaj. Później w razie potrzeby znowu…

  admin

  Administrator

  22 Sie 19 o 15:56

 15. Beznadziejny i beznadziejna kancelaria.

  Anonim

  24 Cze 20 o 18:25

 16. lepiej zapłacić lub spróbować się dogadać bo pewnie zjawi się u ciebie w domu i będzie gorzej

  AE

  30 Sie 19 o 12:39

 17. Pan komornik Krokowski chyba na podstawie prawa kaduka zabiera z konta firmowego wszystkie środki udając, że nie wie o przepisowej kwocie wolnej od egzekucji. Przypomni mu o tym sąd albo i prokurator.

  Miki

  13 Lis 19 o 09:49

 18. Akurat… Na rachunku firmowym kwota wolna od egzekucji NIE przysługuje. Jak chcesz mieć kwotę wolną, to załóż konto osobiste i używaj jako firmowego, dobre oferty są tutaj. Wtedy pomimo tego że jesteś przedsiębiorcą, to będziesz mieć kwotę wolną.

  admin

  Administrator

  13 Lis 19 o 09:56

 19. Jeżeli konto osobiste będzie zarejestrowane jako firmowe to w urzędzie skarbowym, to komornik zostawi kwotę wolną? Wątpliwe.

  Ala

  2 Gru 19 o 14:33

 20. Konto zajmuje dokładnie bank na wniosek komornika a nie komornik. Bank widzi, że konto jest kontem osobistym i nie patrzy na to, że są na nim firmowe transakcje. I zostawia kwotę wolną od zajęcia.

  admin

  Administrator

  2 Gru 19 o 14:41

 21. Miałem sprawy w sumie u około 30 komorników w całym województwie ale Krokowski po prostu wymiana. Od teraz to będzie komornik z mojego wyboru.

  rybka lubi pływać

  18 Sty 20 o 13:30

 22. Z wyboru jeżeli nie będzie miał zaległości to i ja się wybieram po uprawomocnieniu wyroku ale nie przyjmie jeżeli będzie miał zaległości, trzeba zatelefonowac i zapytać.

  Dubel

  18 Sty 20 o 14:04

 23. Witam, W 2019 roku skuszona wcześniejszymi komentarzami złożyłam sprawę do Pana Komornika Krokowskiego. Roszczenie relatywnie niewielkie, dłużnik zamieszkały w Olsztynie i raczej majętny. W mojej opinii wystarczyło zająć rachunki. Okazało się, że tak łatwo, to tylko w telewizji. Sprawa do dnia dzisiejszego nie została załatwiona, kontakt bezpośrednio z Panem Komornikiem niemożliwy (udało mi się porozmawiać jedynie z Asesorem – rozmowa bardzo szorstka, Pan wyrazie nie był zainteresowany moją sprawą). Reasumując albo ja nie miałam szczęścia albo Pan Komornik osiadł na laurach (co w tym zawodzie chyba jest dość częste). Niestety będę szukała dalej kogoś, kto jest w stanie skutecznie robić sprawy z Olsztyna.

  Elżbieta

  7 Maj 20 o 10:49

Skomentuj