Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Michał Kacperski, Warszawa. Opinie.

9 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Mokotowa w Warszawie Michał Kacperski, NIP: 521-318-68-99, ul. Puławska 108/112 lok. 36, 02-620 Warszawa, tel.: 22 253 72 31, fax.: 22 251 03 32, adresu e-mail nie podaje. Jeżeli masz opinię o tym komorniku, to podziel się nią niżej.
Michał Kacperski komornikiem sądowym został w 2011 roku, więc na pewno sporo spraw egzekucyjnych za sobą ma. Na swej internetowej stronie firmowej ma zakładkę dotyczącą licytacji komorniczych ale nie ma w niej ani jednego ogłoszenia, co jest według mnie błędem. bo nigdy nie dość ogłaszania licytacji

2 sierpnia, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Michał Kacperski, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Michał Kacperski, Warszawa. Opinie.'.

 1. Proszę o informację w następującej sprawie. Na dzień dzisiejszy z mojego wynagrodzenia jest prowadzona egzekucja komornicza, komornik potrąca 50 % mojego wynagrodzenia (2200 netto) z tytułu niespłaconej pożyczki w Banku. Jednocześnie została mi wypowiedziana druga pożyczka i mam informację ze również i ta sprawa jest już u komornika też w Olsztynie. Co się dzieje w sytuacji w której drugi komornik uzyska od zakładu pracy informację o tym ze egzekucja z wynagrodzenia nie może być prowadzona ze względu na już istniejące zajęcie ? Co może zrobić w tej sytuacji drugi komornik…?
  A drugie pytanie: czy jeśli tytuł egzekucyjny jest wystawiony tylko na mnie, a rozliczam się z podatku wspólnie z małżonką czy komornik może zająć wspólną nadpłatę podatku..?

  Leszek

  10 Wrz 17 o 10:39

 2. W przedstawionej sytuacji drugi komornik przyłączy się z egzekucją do wynagrodzenia. Nastąpi tym samym zbieg egzekucji i jeden z tych komorników przejmie sprawę drugiego. 50% które potrącać będzie już jeden komornik, będzie dzielone pomiędzy dwóch wierzycieli egzekwujących. Naszym zdaniem powinno być możliwe zajęcie nadpłaty z rozliczenia wspólnego ale opinie w tym zakresie są podzielone dlatego nie możemy z całą pewnością odpowiedzieć na to pytanie.

  dozorca

  Administrator

  10 Wrz 17 o 13:52

 3. Zlodziej oszust zabral pieniadze należące do dziecka czyli alimenty bez prawnie ide na droge sadowa nikt nie ma prawa zajac alimentów

  edyta orenkiewicz

  13 Lis 17 o 07:30

 4. Oczywiście, że komornik nie ma prawa zająć alimentów ale on mógł o tym nie wiedzieć, że na rachunku bankowym są alimenty. Moim zdaniem to bank nie powinien przekazywać mu alimentów ale też komornik w zajęciu powinien pouczyć bank, że alimentów ma nie przekazywać mu. Jednak oczywiście skarga na czynności komornika jest w tej sytuacja zasadna.

  dozorca

  Administrator

  13 Lis 17 o 08:51

 5. Nie wiadomo jak długo to potrwa i czy znowu nie zabierze Ci alimentów. Sugeruję szybko otworzyć nowe konto i niech komornik od alimentów przelewa je na to nowe konto. Polecam któreś z poniższych kont osobistych.

  dozorca

  Administrator

  13 Lis 17 o 09:38

 6. Gburowate hamy pracuja u tego calego Kacperskiego, nie potrafia rozmawiac z dluznikiem jak z czlowiekiem. Hamy i prostacy co sie dorabiaja na cudzym nieszczesciu. Oby tym swiniom tez kiedys w zyciu wydazylo sie cos niemilego. Tego im zycze z calego serca !!!

  Nikt.

  25 Sty 18 o 08:07

 7. Mam kilku komorników i wierzycieli tak chamskie niemiłe i nie ludzkie podejście maja tylko u Kacperskiego. przyłączam się do wypowiedzi Nikt. I tez z całego serca im tego życzę tępaki tylko przygłupy rozmawiają przez ten grubiańsko bo nie maja nic w swoim życiu tylko biurko długopis i śmieszne 1500zl za miesiąc tyry a po ich kadencji wszystkie papiery pójdą do śmieci tyle po takich zostanie choć ludzie jeszcze będą o nich pamiętać i mówić ale CHAMY. TYlE po takich zostanie TYLE.

  Juzio

  7 Lut 18 o 05:25

 8. Nikt I Juzio ja również przyłączam się do was
  Dziś w rozmowie telefonicznej wydarł na mnie ryja I rzucił słuchawką I żeby było mało mam nagrania jak namawia mnie pracownik Pana komornika do popełnienia przestępstwa
  Banda oszołomów

  komornika cień :)

  18 Wrz 18 o 14:07

 9. Pan Kacperski to komornik z powołania w przeciwieństwie do co najmniej kilku innych warszawskich komorników którzy cackają się z oszustami – dłużnikami udając, że pracują. Do dłużników: jak żądać empatii, to się sam zachowuj i nie olewaj wierzyciela który ci zaufał.

  Benny

  14 Lis 19 o 08:14

Skomentuj