Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Michał Głowacki, Wrocław. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu Michał Głowacki, NIP 7492056954, adres kancelarii: al. Jana Kasprowicza 46, 51-137 Wrocław, tel.: 71 725 34 74, e-mail: wroclaw.glowacki@komornik.pl Prosimy o wpisanie opinii o tym komorniku.
Michał Głowacki został komornikiem w kwietniu 2016 roku. Ma na stronie internetowej chwytliwe motto „Komornik nie zabiera, komornik oddaje.” Szkoda jednak, że w dziale „licytacje” jest tylko napis „Brak licytacji… „.

12 listopada, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Michał Głowacki, Wrocław. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Michał Głowacki, Wrocław. Opinie.'.

  1. Na dniach wyślę wydruk wyplaty otrzymanej z solidu oraz wydruk z konta WBK Proszę wyjaśnić dla czego pobrał pan z mojej połowy wynagrodzenia kolejne pieniążki w wysokości 53…,00 jak i również wytlumaczyc list wysłany do pracodawcy nakazujący by przelali 80% mojego wynagrodzenia na pańskie konto.Oficjalnie na wydruku mam tylko to iż znikło mi z mojej części wypłaty następna suma oraz oświadczenie o zajęciu 80% dochodów co świadczy iż pan dodatkowo pociągnął dla siebie 850.00zł. Włącznie umklo mi prawie 1400.00 Z chwilą otrzymania dokumentów przekazuje je w celu wyjaśnienia prawnimowi.Również zadam wyjaśnień z pana strony.

    Julia Aleksiun

    25 Lut 18 o 06:57

  2. Pracownica kancelarii w rozmowie telefonicznej starała się być miła,a nawet ugrzeczniona do czasu, aż poinformowałam, że na temat spłaty będę rozmawiała bezpośrednio z wierzycielem. Usłyszałam, że to bzdura i próbowała mi wmówić, że nic na tym nie zyskam. Kiedy odpowiedziałam, że mówi nieprawdę, bo chociażby koszty będą mniejsze niż przy zajęciu, stała się arogancka. W ostateczności stwierdziłam, że napiszę skargę, bo dłużnik też jest człowiekiem i w końcu z niego się utrzymują.

    sara

    10 Paź 18 o 14:54

Skomentuj