Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Michał Barański, Kraków. Opinie

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Podgórza w Krakowie Michał Barański, adres: ul. Bieżanowska 51/6, 30-812 Kraków, tel.: 507287207, e-mail: krakow.baranski@komornik.pl Prosimy zarówno wierzycieli jak i dłużników z postępowań egzekucyjnych o wyrażanie pod spodem opinii na temat tego komornika i jego podwładnych. Nie wiemy, od kiedy pan Michał Barański jest komornikiem, jeżeli przeczyta niniejszy wpis to może nas poinformuje.

13 lipca, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Michał Barański, Kraków. Opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Dłużnik ma firmę, jest to dla mnie niepojęte, że egzekucja jest bezskuteczna…

  Anonim

  18 Sie 20 o 11:14

 2. Często tak bywa. Dłużnik zmienia konta bankowe, pobiera zapłatę w gotówce, towar i narzędzia trzyma nie wiadomo gdzie, samochód ma w leasingu albo w kredycie albo na żonę…

  admin

  Administrator

  18 Sie 20 o 11:20

 3. O właśnie, jak to jest, czyli komornik nie jest informowany przez bank natychmiast po otwarciu przez dłużnika rachunku? Jak często komornik sprawdza to w bankach?

  Justyna

  18 Sie 20 o 12:05

 4. Nie jest informowany jeżeli nie zapyta. Komornicy zwykle pytają nie częściej jako co około pół roku o ile w ogóle (potrzebna na to zaliczka od wierzyciela jeśli chce zeby komornik wysłał zapytania do banków). Dlatego, jeżeli po poszukiwaniu przez komornika na początku egzekucji dłużnik założy nowe konto, to miesiącami nie zostanie zajęte. Korzystne konta osobiste są tutaj a firmowe tutaj (do założenia przez internet).

  admin

  Administrator

  18 Sie 20 o 15:50

Skomentuj