Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Mateusz Zawadzki, Warszawa. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi Północ Mateusz Zawadzki, NIP 7122179699, adres kancelarii: ul. Białostocka 5 lok U6, 03-741 Warszawa, tel.: 22 670 27 40, e-mail: warszawa.zawadzki@komornik.pl Zachęcamy Państwa do wpisywania poniżej opinii o tym komorniku.
Mateusz Zawadzki został komornikiem w czerwcu 2009 roku. Na swojej firmowej stronie internetowej ma zakładki przeznaczone do publikowania obwieszczeń licytacji (osobno ruchomości i osobno nieruchomości) ale w tym momencie jest tam tylko napis „brak licytacji”.

28 października, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Mateusz Zawadzki, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Mateusz Zawadzki, Warszawa. Opinie.'.

 1. Rodzice kiedyś wzięli pożyczkę w banku Pekao SA. Nie spłacali jej i w końcu sprawa trafiła do komornika, któremu płacili miesięcznie 100zł. Jednak przyszło wezwanie do wykupienia weksla bezpośrednio od banku. Moje pytanie brzmi czy pieniądze, które płacili komornikowi wpływały w jakiś sposób do banku zmniejszając ich zadłużenie?

  anon

  28 Lis 17 o 14:36

 2. Oczywiście, komornik ma obowiązek przekazywać wierzycielowi wyegzekwowane kwoty należne mu po potrąceniu opłaty komorniczej. Przypadki nieuczciwych komorników już były (bardzo rzadkie ale jednak były) więc na wszelki wypadek rodzice mogą w odpowiedzi przesłać do banku potwierdzenia wpłat dokonanych komornikowi.

  dozorca

  Administrator

  28 Lis 17 o 15:04

Skomentuj