Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Mateusz Kaliszewski, Warszawa. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie Mateusz Kaliszewski, adres kancelarii komorniczej: ul. Marszałkowska 60 lok. 3, 00-545 Warszawa tel.: 22 625 15 26, e-mail: biuro@komornikwwa.pl Zapraszamy do dopisywania opinii o tym komorniku i jego pracownikach.
Brak informacji o numerze NIP tego komornika ani kiedy został komornikiem (może sam komornik to przeczyta i wyśle nam informacje?). Na stronie internetowej tego komornika w dziale „licytacje” nie ma żadnych ogłoszeń, tylko napis „Wszystkie aktualne licytacje są publikowane na stronie www.licytacje.komornik.pl” Nie jest to dobre rozwiązanie samo takie odsyłanie na portal licytacji od wszystkich komorników.

21 października, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Mateusz Kaliszewski, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Mateusz Kaliszewski, Warszawa. Opinie.'.

 1. Dzień dobry, chciałbym zapytać czy co do ustalania konta firmowego dłużnika komornik też korzysta z ognivo?

  andrzej

  18 Lis 17 o 12:43

 2. Tak, rachunki firmowe też poprzez Ognivo są ustalane przez komornika. Jeżeli już tej czynności dokonał (a dzieje się to zwykle na początku postępowania egzekucyjnego), to mało prawdopodobne, żeby w tym postępowaniu ponownie wysyłał zapytania do systemu Ognivo. Dlatego dłużnik może sobie we innym banku otworzyć rachunek firmowy. Polecam poniższe oferty w tym zakresie:

  dozorca

  Administrator

  18 Lis 17 o 14:38

Skomentuj