Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Mariusz Snopek, Katowice. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód Mariusz Snopek, NIP 6262754861, adres kancelarii: ul. Andrzeja Mielęckiego 10/103, 40-013 Katowice, tel.: 32 206 84 46, e-mail: katowice.snopek@komornik.pl Prosimy o dodawanie Państwa opinii o tym komorniku.
Mariusz Snopek jest komornikiem od maja 2008 roku. Można powiedzieć, że nie publikuje na swej firmowej stronie internetowej ogłoszeń licytacji gdyż widniejące tam ogłoszenia są od dawna nieaktualne.

3 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Mariusz Snopek, Katowice. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Mariusz Snopek, Katowice. Opinie.'.

 1. Egzekucja bezskuteczna i umorzona, ale nie o to mi chodzi, to było do przewidzenia (dłużnik to cwany oszust). Pytanie jest takie, czy komornik ma prawo żądać ode mnie dopłaty do rzekomo brakujących kosztów? Zaliczkę zapłaciłem na początku egzekucji, to jego problem że mu nie wystarczyła.

  soja

  7 Lut 18 o 18:31

 2. Ma prawo na podstawie któregoś (nie pamiętam którego) przepisu Ustawy o komornikach i egzekucji. Zgadzam się, że jest to irytujące, bom co jeżeli za plecami wierzyciela komornik narobi kosztów na przykład na 3 tysiące złotych??

  admin

  Administrator

  7 Lut 18 o 20:44

 3. Czy kwota wolna od egzekucji nie przysługuje na rachunku firmowym? Zabrał mi wszystkie środki..

  Anonim

  21 Kwi 20 o 06:39

 4. Na firmowym nie przysługuje. Możesz używać konta osobistego na którym przysługuje także i przedsiębiorcom. Korzystne konta osobiste masz tutaj. Zresztą, jeżeli niedawno zajął Ci konto to najpewniej nie ponowni zapytań (o nowe konta) do banków na przestrzeni kolejnych kilku miesięcy czyli to nowe konto będziesz miał długo wolne od komornika. A jeżeli koniecznie chcesz firmowe to tutaj.

  admin

  Administrator

  21 Kwi 20 o 07:03

Skomentuj