Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Mariusz Dobiesz, Łódź. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi Mariusz Dobiesz, siedziba: ul. Wigury 21, 90-319 Łódź, tel. 501 692 442, e-mail: mariusz.dobiesz@komornik.pl Czekamy na Państwa (wierzycieli i dłużników w sprawie) rzetelne opinie o tym komorniku sądowym. Nie wiemy, od kiedy Mariusz Dobiesz jest komornikiem, ale wiemy że urodził się w 1974 roku.

27 września, 2019

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Mariusz Dobiesz, Łódź. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS

 1. Komornik zajmuje wszystko na koncie nie bacząc na to, że pozbawienie firmy wszystkich środków prowadzi szybko do bankructwa. Jeżeli firma zbankrutuje i właściciel będący dłużnikiem pójdzie na zasiłek dla bezrobotnych, to jak pan wyegzekwuje pozostałe może 3/4 długu albo więcej jeżeli szybko ucieknę w szarą strefę? Myślenie jest panu obce?

  Pomysłowy Dobromir

  16 Lis 19 o 16:18

 2. Załóż więc nowe konto w innym banku i najlepiej osobiste a nie firmowe. Komornik który na początku egzekucji porozsyłał zapytania o konta do banków, najczęściej nie ponawia ich wcześniej jak po pół roku. Dobre konta osobiste są tutaj – wniosek przez internet złożyć można. A osobiste a nie firmowe dlatego, że na osobistym nawet przedsiębiorcy przysługuje kwota wolna od egzekucji a na firmowym- nie. I można (sprawdzono) używać konta osobistego do działalności. Jak ktoś upiera się przy firmowym koncie, to dobre są tutaj.

  admin

  Administrator

  16 Lis 19 o 17:46

Skomentuj