Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Maria Brzezicka, Warszawa. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie Maria Brzezicka, NIP 1181468717, ul. Wandy 11A lok.1, 03-949 Warszawa, tel./fax: 22 616 25 87, tel. kom.: 737 478 509
e-mail: warszawa.brzezicka@komornik.pl Podziel się z nami swoją opinią o tym komorniku.
Maria Brzezicka została komornikiem w kwietniu 2015 roku. Na stronie internetowej ma zakładkę poświęconą licytacjom ale nie ma w niej żadnego ogłoszenia, ani nieruchomości ani ruchomości. To, przynajmniej u mnie, wywołało negatywne wrażenie (tak jest w przypadku wielu komorników).

10 września, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Maria Brzezicka, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Maria Brzezicka, Warszawa. Opinie.'.

 1. Czy jest szansa jakoś odwlec licytacje? Kombinuję pieniądze na spłacenie wierzyciela.

  dłużnik

  28 Wrz 17 o 13:03

 2. Oczywiście, jest taka szansa, wystarczy złożyć w sądzie skargę na czynności komornika, czyli zakwestionować rzetelność i wysokość wyceny przedmiotu który ma być licytowany. Można w ten sposób zyskać dobrych kilka miesięcy, jak nie dłużej. Co ciekawe, zwłaszcza w przypadku szacowania nieruchomości, to to, że oszacowania dokonuje biegły sądowy a skargę wnosi się na czynności komornika. A tak w ogóle, to licho sprzedają się przedmioty na licytacjach. Zarówno nieruchomości jak i ruchomości. Szczególnie jeśli mają Ci zlicytować mieszkanie albo dom w którym ktoś mieszka, to jest spora szansa na to, że nikt tego nie zechce kupić ani na pierwszej ani na drugiej licytacji (na drugiej cena wywoławcza jest niższa).

  dozorca

  Administrator

  28 Wrz 17 o 13:25

 3. Pani komornik nie życzy sobie kontaktów telefonicznych. Nie ma ochoty rozmawiać A jak już jest szansa to robi to w sposób bardzo pogardliwy . Z góry zakłada że nic się nie uda. Jeśli wspomni się o skardze to mówi że i tak nic nikt jej nie zrobi i ostrzega że są to koszta . Więc jak twierdzi po co wydawać pieniądze. Powtarza ciągle że nie będzie tracić czasu ba rozmowy. Wysłane e-mail zostawia bez odpowiedzi.
  Synne zdanie nawet minister sprawiedliwości mi nic nie zrobi .

  Opinia

  22 Maj 19 o 14:25

 4. Najgorsze jest to, ze jak chcesz jako wierzyciel umorzyć sprawę u takiego nieskutecznego komornika po to żeby zlecić jakiejś konkretnej firmie windykacyjnej, to musisz zapłacić horrendalną prowizję komornikowi, tyle co pobrałby od dłużnika za skuteczną egzekucję!

  Anonim

  24 Lis 19 o 22:01

Skomentuj