Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Marek Wtorkiewicz, Radom. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Radomiu Marek Wtorkiewicz, NIP 948-14-65-360, siedziba: ul. Staromiejska 7, 26-600 Radom, e-mail: radom2@komornik.pl, tel/fax.: 48 363 44 20. Prosimy o opinie o tym komorniku sądowym.
Marek Wtorkiewicz to z pewnością doświadczony komornik (miał wiele spraw egzekucyjnych), gdyż jest komornikiem co najmniej od 2002 roku. Ma na stronie internetowej wydzielone zakładki poświęcone jedna licytacjom nieruchomości 9wiedze dwa obwieszczenia) a druga licytacjom ruchomości ale nie zadaje sobie trudu aby zamieszczać tam obwieszczenia o licytacjach.

28 lipca, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Marek Wtorkiewicz, Radom. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Marek Wtorkiewicz, Radom. Opinie.'.

 1. Czy jak będę wpłacając komorników po 300 zł miesięcznie, to czy obędzie się bez zajęcia konta lub wierzytelności? Czy koniecznie muszę napisać wniosek do komornika o rozłożenie spłaty na raty, czy nie mogę sama z siebie spłacać zadłużenia na raty bez żadnych ubocznych konsekwencji?

  Anna

  10 Wrz 17 o 11:44

 2. Formalnie to nie komornik lecz wierzyciel decyduje o tym, co ma zostać zajęte w postępowaniu egzekucyjnym i to do wierzyciela trzeba by zwrócić się z taka propozycją w tym co do spłacania w ratach. Zajęcie wierzytelności w Urzędzie Skarbowym oraz zajęcie rachunku bankowego to podstawowe i zazwyczaj pierwsze czynności egzekucyjne. I wraz ze wszczęciem egzekucji komornik zwykle takowych dokonuje (konto bankowe często musi namierzyć – przez system OGNIVO zwykle).

  dozorca

  Administrator

  10 Wrz 17 o 13:47

Skomentuj