Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Marek Rodak, Bielsko-Biała. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej Marek Rodak, NIP 5471073343, adres kancelarii: ul. Widok 5, 43-300 Bielsko-Biała, tel.: 33 30 70 196, e-mail: bielsko.biala.rodak@komornik.pl Zachęcamy Państwa – wierzycieli i dłużników – do dodawania poniżej opinii na temat tego komornika jak również jego pracowników (asesorzy komorniczy i pozostali). Marek Rodak komornikiem został w sierpniu 2016 roku.

6 kwietnia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Marek Rodak, Bielsko-Biała. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Marek Rodak, Bielsko-Biała. Opinie.'.

 1. Komornik bez zasad! Lubi pracę dla firm lichwiarskich,nie wysyła w terminie powiadomień lub po czasie żeby nie było szans na reakcję, odwołanie itp.Zajmuje konta bez skrupułów .Bierze sprawy podejrzane z sądu internetowego z zakazanymi klauzulami,nie negocjuje.Ogólnie 0 szacunku dla człowieka tylko kasa i kariera.Dla mnie oszust.

  Anonim

  13 Lis 19 o 23:03

 2. Jeżeli chodzi o o zajęciu rachunku bankowego, to powiadomienie do dłużnika wysyłane jest poczta poleconą podczas gdy zamio zajęcie do banku – drogą elektroniczną. Dlatego zanim otrzymasz powiadomienie od komornika to konto masz już zajęte. Tak jest od kilku lat odkąd wprowadzono zajęcie elektroniczne. Jeżeli komornik niedawno zajął rachunki bankowe to na przestrzeni kolejnych kilku miesięcy prawdopodobnie (na 95%) nie będzie ponawiał zapytań do banków a więc można sobie założyć w innym banku nowe konto (polecam te tutaj) i mieć je niezajęte.

  admin

  Administrator

  14 Lis 19 o 05:58

Skomentuj