Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Marek Michalewicz, Warszawa. Opinie.

5 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Warszawa-Żoliborz Marek Michalewicz, NIP 9281060463, siedziba kancelarii: ul. Wrocławska 2A, 01-493 Warszawa, tel.: 22 436 38 74, e-mail: warszawa.zoliborz2@komornik.pl Prosimy o wstawianie opinii temu komornikowi.
Marek Michalewicz jest komornikiem od marca 2007 roku. Gdybym miał teraz jakiegoś dłużnika w warszawie, to wybrałbym tego komornika w ciemno. Dlatego, że publikuje na stronie nie tylko obwieszczenia licytacji nieruchomości ale też kilka obwieszczeń licytacji ruchomości co wskazuje mi na to, że bardzo przykłada się do pracy.

8 października, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Marek Michalewicz, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Marek Michalewicz, Warszawa. Opinie.'.

 1. Może pokrótce przedstawię moja sytuację życiową i zadłużeniową. Mam 28 lat, jestem niezamężna, mieszkam w domu jednorodzinnym, którego jestem współwłaścicielką. Drugim współwłaścicielem jest brat mojego ojca. Górne piętro jest zamieszkane przeze mnie i przez mojego ojca, parter przez wujka i jego syna. Nie mamy podzielonego sądownie co jest kogo, jedynie w księdze wieczystej jest napisane ze po 50% własności jesteśmy podzieleni.
  Trzy lata temu moja sytuacja życiowa a potem nieznajomość przepisów wprowadziła mnie w pętlę długów z której chcę się wydostać i po klei teraz gdy mogę sobie na to już pozwolić spłacam długi.
  Komornik ściga mnie za dług zaciągnięty w pozabankowym TAKTO, jest tam do spłaty nie licząc opłat komorniczych 5817 zł. Spłacam komornikowi 100 zł miesięcznie, w sumie dostał już 550 zł. Takto jednak wymaga ściągnięcia długu z nieruchomości. Czy faktycznie mogą zlicytować moją cześć za taką kwotę?

  Iwona

  13 Lis 17 o 08:13

 2. Tak, komornik może zlicytować (taki niewydzielony też) udział należący do Pani, niezależnie od kwoty długu. Inna sprawa to czy ktoś zechce kupić udział w nieruchomości.

  admin

  Administrator

  13 Lis 17 o 10:16

 3. Ten komornik nie zachowuje się etycznie,dłużnicy twierdzą.
  , że ich straszy, jest delikatnie mówiąc bardzo niegrzeczny. Psuje opinie profesjonalnym komornikom pracującym na tym rynku. Nawet będąc komornikiem można pokazać ludzka twarz. Przykro, że psuje opinie innym kolegom.

  Komornik

  6 Kwi 18 o 15:05

 4. A co to innych komorników obchodzi. Wierzyciel nie ma wyboru, bo żadna firma windykacyjna nie ma uprawnień komornika czyli zabierania dłużnikowi pieniędzy i rzeczy więc wierzyciel musi w tym celu zgłosić się do komornika. Komorników nie obchodzi co dłużnicy sobie o nich myślą, bo to nie dłużnik angażuje komornika.

  admin

  Administrator

  7 Kwi 18 o 18:58

 5. Przejrzalam opinie wiekszosci komornikow przy Sadzie Zoliborz i poki co zadnej pozytywnej nie znalazlam, wiec moze odwroce schemat, czy jest ktos kogo polecacie do ustalenia masy spadkowej

  Jolanta

  19 Maj 20 o 08:43

Skomentuj