Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Marek Kosztowniak, Wrocław. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Śródmieścia Marek Kosztowniak, NIP 8971262126, adres kancelarii: pl. Orląt Lwowskich 20e, 53-605 Wrocław, tel.: 71 717 51 51, e-mail: wroclaw10@komornik.pl Zapraszamy do dodawania opinii o tym komorniku.
Marek Kosztowniak został komornikiem w marcu 2006 roku. W momencie gdy pisana jest niniejsza notatka, komornik tennie ogłasza na swej stronie internetowej żadnych licytacji i nie wiemy czy w ogóle ogłasza.

6 listopada, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Marek Kosztowniak, Wrocław. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Marek Kosztowniak, Wrocław. Opinie.'.

 1. Witam. W sierpniu zarejestrowałam swoją działalność gospodarczą… zakładanie i pielęgnacja ogrodów. W listopadzie komornik Kosztowniak zajął mi konto firmowe otwarte we wrześniu. Blokada była na 1350 zł. Na koncie znajdowały się środki które sama wpłaciłam by zrobić przelew na ZUS( wtedy konto jest darmowe) komornik mi te środki pobrał. Teraz dochodzą kolejne blokady. Nie mam tego miliony ale pewnie 30 albo 40 tys.zł? Firmy windykacyjne wciąż do mnie wypisują w sprawie długów. Są to stare długi min.z 2007 r. ale prawdopodobnie z wyrokiem sądowym. Owszem brałam kiedyś pożyczki. Dostaliśmy z miasta mieszkanie z grzybem. Dzieci były małe a nam żaden remont się nie należał,bo poszliśmy na zamianę. Nie chcieliśmy tego mieszkania,ale urzędniczka powiedziała albo je bierzecie albo latami będziecie czekać na zamianę. Poprzednie mąż dostał jak wyszedł z domu dziecka,a właściwie to był pokój w baraku. Chcieliśmy normalnie mieszkać i wychowywać nasze dzieci. Wszystkie pieniądze szły w ściany z grzybem. Aż w końcu mąż stracił pracę ,zaczął chorować,ja zaczęłam dorabiać,dzieci małe i przestaliśmy spłacać regularnie,a potem poszło. Przez tyle lat…komornicy, firmy windykacyjne..nie mam nic co mogłoby mi zabrać. Ale chcemy wkońcu stanąć na nogi,odbić się od dna a nie możemy,bo za chwilę będę musiała zamknąć działalność. Czy mogę coś zrobić, czy mogę odwołać się do Sądu o umorzenie postępowania, długu…mam stare auto,które jest mi potrzebne do pracy…czy je komornik może je zabrać? Bez auta nie mogę prowadzić działalności…

  Anonim

  28 Gru 19 o 07:04

 2. Witam, co do tych starych długów, to można by sprawdzić, czy nie są już przedawnione. Trzeba by sprawdzić daty klauzul wykonalności na wyrokach. I tylko jeżeli są przedawnione to można powstrzymać egzekucje.
  Komornik oczywiście może sprzedać auto natomiast jeżeli jest stare to może nie będzie zainteresowany on lub potencjalni nabywcy.
  Co do zajęć kont bankowych, to komornicy szukają ich zwykle na początku egzekucji a później przez wiele miesięcy już nie ponawiają zapytań do banków. Można wiec założyć nowe konto w innym banku i prawdopodobnie przez długi okres czasu pozostanie niezajęte. I zamiast konta firmowego, używać do działalności konta osobistego, bo na osobistym przysługuje co miesiąc kwota wolna od zajęcia. Dobre konta osobiste są tutaj.

  admin

  Administrator

  28 Gru 19 o 08:02

Skomentuj