Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Marcin Pluta, Kraków. Opinie

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Podgórza w Krakowie Marcin Pluta, adres: ul. Pułkownika Dąbka 8/509, 30-732 Kraków, tel.: 570 733 960, e-mail: krakow.pluta@komornik.pl Zachęcamy zarówno wierzycieli jak i dłużników z postępowań egzekucyjnych do wyrażania poniżej opinii na temat tego komornika i jego pracowników. Nie wiemy dokładnie, od kiedy pan Marcin Pluta jest komornikiem, prawdopodobnie został nim w 2019 roku. Urodził się w 1986 roku.

13 lipca, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Marcin Pluta, Kraków. Opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Chyba celowo opóźnia wysłanie dłużnikowi powiadomienia o zajęciu konta. Logujesz się do serwisu transakcyjnego, konto zablokowane a powiadomienia brak za co to.

  łobuzerka

  3 Sie 20 o 16:32

 2. Raczej nie opóźnia. Po prostu zajęcie konta do banku komornicy wysyłają drogą elektroniczną a odpis do dłużnika tego samego dnia ale poczta poleconą. Bank ma polecenie zajęcia w sekundę a dłużnik odpis zajęcia – po kilku dniach. Taka procedura.

  admin

  Administrator

  3 Sie 20 o 16:41

 3. Kawał chama i prostaka. Traktuje rozmówcę z góry. Nie odpowiada na pytania. Wstyd, że to urzędnik państwowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Na dodatek nie rozumie RODO- Dostałem przelew zwrotny, który miał trafić do kogoś innego a on tłumaczy to „Błędem Informatycznym”(Przypisanie złego numeru konta do nazwiska to błąd ludzki).

  Stanowczo nie polecam!!!!!!!!!!!

  Zawiedziony

  27 Paź 20 o 12:53

Skomentuj