Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Marcin Osiczko, Warszawa. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie Marcin Osiczko, NIP 879-209-94-77, siedziba: ul. Willowa 11 lok.11, 00-790 Warszawa, tel.: 22 112 01 51, fax: 22 112 01 55, e-mail: warszawa.osiczko@komornik.pl
Marcin Osiczko jest komornikiem od 2008 roku i najpierw był komornikiem w Wysokiem Mazowieckim. Niestety, komornik ten (jak sporo innych komorników i to jest błąd i sprawia złe wrażenie) nie publikuje na swej stronie internetowej ogłoszeń o licytacjach, choć stosowną zakładkę ma na niej wydzieloną.

27 lipca, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Marcin Osiczko, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Marcin Osiczko, Warszawa. Opinie.'.

 1. Witam jestem współwłaścicielem nieruchomości z ktorej będą sprzedawane na licytacji komorniczej 1/2 udziału z tej nieruchomości.Jestem byłym mężem dłużniczki a długi zostały zaciągnięte po rozwodziie i ustaniu wspólności majątkowej .Czy mogę przystąpić do licytacji i wykupić te udziały? 2. Chciałby kupić te udziały na drugiej licytacji ale ze względu na obawe iż może sie znaleźć inny nabywca zamierzam wpłacic wadium do pierwszej licytacji , czy jest to możliwe że jeśli na pierwszej licytacji nie pojawi sie oprócz mnie żaden inny chetny na zakup tych udziałów to czy mogę się wycofać z tej licytacji nie tracąc wpłaconego wadium?

  krzywy

  10 Sty 18 o 12:34

 2. 1. Skoro już Pan rozwiódł się, to ma Pan prawo stanąc do licytacji udziału byłej małżonki.
  2. Nie straci Pan wadium jeśli nie wylicytuje Pan. Gdy pojawi się Pan na pierwszej licytacji i zobaczy, że nikogo innego nie ma, to nie zalicytuje Pan i wadium Panu zwrócą. Licytacja wygląda tak, że komornik podaje cenę wywoławczą i poucza o minimalnej wymaganej wysokości postąpienia czyli zalicytowania. Nie zalicytuje Pan, licytacja nie dojdzie do skutku, wadium Panu zwrócą.

  dozorca

  Administrator

  10 Sty 18 o 13:07

Skomentuj