Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Marcin Leśniak, Kraków. Opinie.

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy Marcin Leśniak. NIP: 6811492483, adres kancelarii: ul. Żabiniec 66 LU 5, 31-215 Kraków. tel./fax: 12 414 01 31, e-mail: krakow.lesniak@komornik.pl. Wystaw opinię temu komornikowi.
Marcin Leśniak komornikiem został w lutym 2009 roku. Zerknąwszy na jego stronę internetową stwierdzam, że publikuje sporo ogłoszeń licytacji nie tylko nieruchomości ale też ruchomości i to ze zdjęciami. To wywarło na mnie bardzo pozytywne wrażenie czyli że komornik ten chyba bardzo się stara. Nigdy nie miałem o niego sprawy ale gdybym miał w Krakowie, to właśnie jemu zleciłbym.

3 września, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Marcin Leśniak, Kraków. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Marcin Leśniak, Kraków. Opinie.'.

 1. Trafne wrażenie – ten komornik jest bardzo dobry w porównaniu z innymi krakowskimi komornikami u których miałem sprawy. Nie unika egzekucji terenowych gdy z konta ani z wynagrodzenia nie da się ściągać.

  abisabi

  23 Wrz 17 o 12:54

 2. Czy bank automatycznie informuje komornika o założeniu konta p[rzez dłużnika?

  Mimo

  14 Sty 20 o 21:21

 3. Nie, banki nie informują komornika o założeniu kont założeniu konta przez dłużnika nawet przypadku gdy komornik niedawno pytał o konto (zanim dłużnik je założył). Dobre konta osobiste są tutaj. Jeżeli komornik niedawno pytał banki o to czy masz konto, to nieprędko znów je zapyta (nieraz dopiero po roku…).

  admin

  Administrator

  14 Sty 20 o 22:00

Skomentuj