Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Marcin Kurkowski, Poznań. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu Marcin Kurkowski, NIP 5991173401, adres kancelarii: ul. Bosa 4/6 lok. 22, 60-125 Poznań, tel.: 61 67 11 677, e-mail: kancelaria@poznanskikomornik.com Prosimy o Państwa opinie o tym komorniku.
Marcin Kurkowski został komornikiem w maju 2015 roku. Komornik ten dokonał na swojej firmowej www podziału obwieszczeń licytacji na: ruchomości, nieruchomości oraz inne prawa majątkowe ale żadna z tych zakładek nie jest aktywna – nie publikuje żadnych obwieszczeń licytacji.

23 grudnia, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Marcin Kurkowski, Poznań. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Marcin Kurkowski, Poznań. Opinie.'.

 1. Jestem po „egzekucji” w wykonaniu komornika Kurkowskiego. Straszenie i nic więcej. Nawet u mnie w mieszkaniu nie byli. Nie zapłacę nigdy ponieważ wyrok na podstawie którego „egzekwował” jest bezczelnie niesprawiedliwy – powództwo powinno zostać oddalone i to jest nie tylko moje zdanie. „Wierzyciel” to cwaniak z układami i tyle z tego „uzyskał” że poniósł koszty sądowe i adwokackie których też nie odzyska. Opłaciło się?

  DŁUŻNIK!

  11 Lis 19 o 11:46

 2. not understtands proszeo wyjasnienie dlaczego zabiera pan pieniadze z mojego konta na jakiej podstawie czego dotyczyło to zajecie dudimexplus@wp.pl prosze merytorycznie wyjasnienie katarzyna dudziak

  dudimexplus@wp.pl

  24 Mar 20 o 03:08

 3. Kiedy zajął konto? Jeżeli niedawno to proszę czekać na powiadomienie pocztą. Bankowi komornik wysyła zajęcie drogą elektroniczna a odpis dłużnikowi – pocztą poleconą.

  admin

  Administrator

  24 Mar 20 o 07:29

 4. Niekompetentny i do tego złodziej! Bez jakiegokolwiek powiadomienia a tym bardziej bezpodstawnie zajął pieniądze na koncie. Sprawa z 2012roku, natomiast w 2014 została ogłoszona upadłość konsumencka.
  Nie sprawdzi wiarygodnych informacji tylko legalnie okrada biednych, starszych i niewinnych ludzi, narażając tym samym na znaczne pogorszenie zdrowia!

  Ewelina

  7 Kwi 20 o 08:56

Skomentuj