Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Marcin Kamil Baczyński, Częstochowa. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie Marcin Kamil Baczyński, Regon 15199863600081, adres kancelarii: ul. Kilińskiego 19 lok. 2a, 42-202 Częstochowa, tel. 34 310 30 92, e-mail: komornik.baczynski@gmail.com Prosimy o publikowanie pod spodem opinii o tym komorniku.
Marcin Baczyński komornikiem jest od kwietnia 2016 roku. Do tej pory jednak nie stworzył na swej firmowej stronie internetowej zakładki w której publikowałby ogłoszenia licytacji. Po prostu nie publikuje ogłoszeń licytacji na swojej www a szkoda.

10 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Marcin Kamil Baczyński, Częstochowa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Marcin Kamil Baczyński, Częstochowa. Opinie.'.

 1. Mam takie pytanie otoz komornika jeszcze nie mam ale wiem ze moge go miec samotnie wychowuje 3 dzieci otrzymuje na nie same swiadczenia typu 500+ alimenty rodzicielskie rodzinne czy z tytulu samotnego wychowywania dziecka otoz wiem ze te swiadczenia sa oznaczane widze po przelewach przychodzacych jestem z malej miejscowosci i raczej Panie w banku kazdego znaja czy bank wpusci komornika na konto jesli sa oznaczenia z Mopsu? Staram sie stopniowo splacac swoje zobowiazania ktore zaciagnelam ponad rok temu dla bylego partnera ale wszystkiego naraz nie dam rady.

  kleopatra

  9 Kwi 18 o 14:53

 2. Komornik nie ma prawa ściągnąć z konta tych wpływów ale właśnie nie wiadomo co zrobi bank. Komornik w zajęciu powinien pouczyć bank, że tego rodzaju środki nie podlegają egzekucji, zresztą pracownicy banku powinni o tym wiedzieć. Niestety dochodzą do mnie od czasu do czasu informacje o ściągnięciu przez komornika środków które nie podlegają zajęciu.
  Można załatwić tak, żeby te pieniądze szły przekazem pocztowym, listonosz przyniesie.

  dozorca

  Administrator

  9 Kwi 18 o 16:57

Skomentuj