Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Marcin Jachowicz, Warszawa. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie Marcin Jachowicz, NIP 8291525408, siedziba kancelarii: ul. Mysłowicka 14, 01-612 Warszawa, tel.: 22 440 15 19, e-mail: warszawa.jachowicz@komornik.pl Zapraszamy Państwa do dodawania opinii o tym komorniku i o jego kancelarii (podwładnych).
Marcin Jachowicz został komornikiem sierpniu 1997 roku. Na swojej stronie internetowej ma działy poświęcone ogłoszeniom licytacji nieruchomości i ruchomości ale w obu przypadkach jest tam tylko po jednym nieaktualnym i to sprzed kilku lat ogłoszeniu. Mógłby chociaż usunąć te nieaktualne ogłoszenia, bo fatalnie to wygląda.

21 listopada, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Marcin Jachowicz, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Marcin Jachowicz, Warszawa. Opinie.'.

 1. Ten komornik wezwał mnie do udzielenia informacji czy mam jakieś należności wobec dłużnika przeciwko któremu ten komornik prowadzi egzekucje. Ja uważam że nie mam, niedopłaciłem części faktury gdyż usługa została wykonana nieprawidłowo w części. Co mam teraz zrobić?

  kolo

  15 Sty 18 o 13:44

 2. Odpisz więc komornikowi tak jak wyżej. To że komornik zajął rzekoma wierzytelność nie pozbawia Cię prawa do kwestionowania takiego rzekomego długu.

  dozorca

  Administrator

  15 Sty 18 o 14:06

Skomentuj