Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Marcin Ciesielczuk, Lublin. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie Marcin Ciesielczuk, NIP 9191276432, adres kancelarii: ul. Krańcowa 113/12, 20-338 Lublin, tel.:81 751 33 33, e-mail: swidnik.ciesielczuk@komornik.pl Zachęcamy Państwa do wyrażania poniżej opinii o tym komorniku.
Marcin Ciesielczuk jest komornikiem od maja 2011 roku. Na swojej firmowej stronie internetowej nie ogłasza żadnych licytacji w prowadzonych przez siebie sprawach, odsyła tylko ogólnie do serwisu licytacje.komornik.pl w którym to serwisie publikują ogłoszenia wszyscy komornicy.

6 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Marcin Ciesielczuk, Lublin. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Marcin Ciesielczuk, Lublin. Opinie.'.

 1. Komornik bez bez zasad moralnych, widzi tylko przepisy a nie widzi człowieka. Do tego ma kłopot z logicznym myśleniem, bo jeżeli pozbawia dłużnika środków do życia i możliwości zarobkowania, to na co liczy, że dłużnik wyczaruje pieniądze na spłatę długu?

  damdalena

  9 Wrz 19 o 06:24

 2. Komornik ma obowiązek działać zgodnie z przepisami i wnioskiem egzekucyjnym wierzyciela, w przeciwnym razie naraża się na kłopoty cywilne a także karne. Prośbę o złagodzenie – ograniczenie egzekucji lub o jej wstrzymanie należy skierować do wierzyciela a nie do komornika. Wierzyciel jednak nie ma obowiązku uczynić zadość prośbie dłużnika.

  admin

  Administrator

  9 Wrz 19 o 10:39

Skomentuj