Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Magdalena Różnowicz, Toruń. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Magdalena Różnowicz, NIP 8781351890, adres kancelarii: ul. Legionów 15, 87-100 Toruń, tel.: 575 104 555, e-mail: torun.roznowicz@komornik.pl Prosimy o dodawanie opinii o tym komorniku.
Magdalena Różnowicz komornikiem jest od października 2009 roku. W chwili obecnej brak obwieszczeń o licytacjach – głosi napis w zakładce „Licytacje” na firmowej stronie internetowej tego komornika.

31 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Magdalena Różnowicz, Toruń. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Magdalena Różnowicz, Toruń. Opinie.'.

 1. Prosiłem o zwolnienie konta deklarując comiesięczne wpłaty i w konsekwencji spłatę długu w ciągu pół roku. Na próżno, konto mam zajęte i każdy przelew jest odprowadzany do komornika. Przecież muszę mieć na życie, mam kraść?

  degie

  16 Lut 20 o 07:48

 2. Otwórz nowe konto w innym banku i prawdopodobnie miesiącami nie zostanie zajęte, bo komornicy rzadko ponownie pytają o nie banio wcześniej jako po około pół roku. Sugeruję konto osobiste gdyż na nim przysługuje nawet firmom kwota wolna (domyślam się, że prowadzisz firmę), dobre oferty są tutaj. A jeżeli koniecznie chcesz konto firmowe to dobre oferty są tutaj.

  admin

  Administrator

  16 Lut 20 o 10:03

Skomentuj