Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Magdalena Rożenek, Rybnik. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sadzie Rejonowym w Rybniku Magdalena Rożenek, NIP 6291670440, adres kancelarii: ul. Młyńska 30, 44-200 Rybnik, tel.: 32 423 55 59, e-mail: rybnik2@komornik.pl Prosimy Państwa o publikowanie pod spodem Waszych opinii o tym komorniku. Prośbę tę kierujemy zarówno do wierzycieli jak i do dłużników.
Magdalena Rożenek komornikiem jest od sierpnia 2008 roku. W tym momencie komornik ten nie ogłasza na swej stronie internetowej żadnych aktualnych licytacji.

8 kwietnia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Magdalena Rożenek, Rybnik. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Magdalena Rożenek, Rybnik. Opinie.'.

 1. Bardzo niekompetetna pani, gdyż ugadujac się na samodzielna spłatę, i płacąc usiadła na wypłacie. Dlaczego tak robi? Umawia się na dogodną spłatę w ratach, ja zapłaciłem, i jeszcze ucieła wypłatę, teraz nie mam z czego zapłacić mieszkania gdyż wynajmuje, mając żonę i dziecko po prostu czuje się oszukany przez te Panią. Zero współczucia i prawdomownosci, skoro tak robi, dlaczego umawia się z człowiekiem na dogodna ratę? Dodam że place tyle ile powinienem płacić co miesiąc, to do tego 60% wynagrodzenia zabrała, tłumacząc się że to w ramach szybszej spłaty długu. PS. Czy może po mojej wpłacie pobrać jeszcze dodatkowo 60% wynagrodzenia? Czy powinna odliczyć kwotę którą zapłaciłem sam dobrowolnie, pozbawiając mnie tym dachu nad głową??

  Życzliwy

  9 Sie 18 o 14:46

 2. Tak, może zająć wynagrodzenie mimo dobrowolnych wpłata. Takich uzgodnień jak Twoje nie ma co z komornikiem zawierać bo komornik po prostu nie ma prawa zwolnić wynagrodzenia jeżeli wierzyciel tego nie zażąda. Jak się dogadywać to z wierzycielem a nie z komornikiem.

  dozorca

  Administrator

  9 Sie 18 o 16:38

Skomentuj