Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Maciej Piotrowski, Wrocław. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia – Śródmieścia we Wrocławiu Maciej Piotrowski, NIP 8851508949, siedziba: ul. Kazimierza Wielkiego 29a, 50-077 Wrocław, tel.: 71 371 88 74, e-mail: wroclaw.piotrowski@komornik.pl Liczymy na Państwa opinie o tym komorniku.
Maciej Piotrowski jest komornikiem sądowym od listopada 2012 roku. W tym momencie (gdy pisana jest ta notatka o nim) ogłasza na swej stronie internetowej jedną licytację nieruchomości, brak licytacji ruchomości.

1 listopada, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Maciej Piotrowski, Wrocław. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Maciej Piotrowski, Wrocław. Opinie.'.

 1. Mam pytanie prowadzę własną firmę, osiągamy z niej dochody umożliwiające mi oficjalnie przeżycie mam tego komornika kilka spraw w sądzie z bankami mam zajęte konta nic oficjalnie nie mogę zrobić,. Mam pomysł na założenie 100%biznesu, nie mam pieniędzy na wkład początkowy a i żaden bank nie udzieli mi kredytu. Czy istnieje jakieś rozwiązanie? Myślałem już żeby otworzyć działalność na moich rodziców lub teściowa ale oni wszyscy są w podobnej sytuacji moja żona też.

  Anonim

  15 Sty 20 o 07:49

 2. Może Pan założyć spółkę z o.o. gdyż za Pana długi komornik nie może prowadzić egzekucji przeciwko spółce nawet jeżeli będzie Pan jej jedynym udziałowcem i prezesem. Co do finansowania to panu nie doradzę, ewentualnie są pożyczki pozabankowe tutaj.
  Co do konta bankowego w prowadzonej na razie działalności jednoosobowej, to proponuję założyć nowe, ale osobiste a nie firmowe gdyż na osobistym przysługuje nawet przedsiębiorcy kwota wolna od egzekucji. Ponadto, skoro komornik zajął Panu konta to raczej nieprędko będzie ponownie pytał banki czy ma Pan nowe konto. Dobre są tutaj. Bez problemu można używać konta osobistego do prowadzenia działalności gospodarczej.

  admin

  Administrator

  15 Sty 20 o 08:31

Skomentuj