Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Maciej Malinowski, Warszawa. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Śródmieścia w Warszawie Maciej Malinowski NIP 5242210235, adres kancelarii: ul. Zagórna 2/4, 00-441 Warszawa, tel.: 22 404 39 63, e-mail:
sekretariat@komornikmalinowski.pl Prosimy o opinie o tym komorniku jak i o jego pracownikach.
Maciej Malinowski komornikiem jest od sierpnia 2013 roku. Na stronie internetowej tego komornika w dziale „licytacje” czytamy aktualnie: „brak licytacji w tym momencie”. Dziwi to, że warszawski komornik działający nie od dzisiaj nie ma licytacji nadchodzących.

23 października, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Maciej Malinowski, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Maciej Malinowski, Warszawa. Opinie.'.

 1. Niedługo bank chyba zleci komornikowi egzekucję niespłaconego przeze mnie kredytu jaki wziąłem kiedyś na firmę. Do egzekucji jednak dojdą też niedługo alimenty dla mojej byłej żony. jak będzie wyglądać podział pieniędzy ściągniętych przez komornika, kto będzie miał pierwszeństwo, bank czy żona za alimenty?

  wojas

  28 Lis 17 o 13:34

 2. Wierzyciel alimentacyjny będzie korzystał z pierwszeństwa w zaspokajaniu. I dopiero po wyegzekwowaniu całej należności alimentacyjnej, bank będzie mógł być zaspokajany. Nawet jeżeli kredyt bankowy jest zabezpieczony na jakimś składniku Pana majątku, np. na nieruchomości albo samochodzie, to należności alimentacyjne będą egzekwowane w pierwszej kolejności, mimo że nie są zabezpieczone rzeczowo (hipoteką, zastawem…).

  dozorca

  Administrator

  28 Lis 17 o 14:35

 3. Witam o ile mi wiadomo to naniższa krajowa pensja z umowy o pracę jest nieśćiągalna przez komorników.Jednak komornik Malinowski wyciągnął rękę po osiemset złotych właśnie z tej formy umowy.Rozumiem że mam prawo ubiegać się o te pieniądze tymbardziej iż są one na koncie.

  Sobieńko Joanna

  1 Gru 18 o 07:18

 4. A przed zajęciem jaka kwota łączna była na tym koncie osobistym?

  dozorca

  Administrator

  1 Gru 18 o 08:53

Skomentuj