Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Maciej Kucharski, Koszalin. Opinie.

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Koszalinie Maciej Kucharski, NIP 6692133819, siedziba kancelarii: ul. Zwycięstwa 40 lokal 81, 75-037 Koszalin, tel.: 94 342 39 89, e-mail: kancelaria@komornikkoszalin.pl Prosimy o wyrażanie pod spodem opinii o tym komorniku (to prośba zarówno do wierzycieli jak i do dłużników).
Maciej Kucharski komornikiem jest od kwietnia 2011 roku. Nie publikuje na swej firmowej stronie internetowej żadnych ogłoszeń licytacji (przynajmniej w tym momencie).

11 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Maciej Kucharski, Koszalin. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Maciej Kucharski, Koszalin. Opinie.'.

 1. Kucharski pozbawił mnie wszystkich pieniędzy na rachunku firmowym, pieniędzy przeznaczonych na zapłatę dostawcom. Wyzerował konto, sprawa NIE dotyczy alimentów. czy takie postępowanie jest zgodne z literą prawa?

  johan

  2 Lis 19 o 21:38

 2. Zgodne z prawem, niestety ale możesz zamiast konta firmowego używać konta osobistego do działalności firmy i na takim osobistym będzie Ci przysługiwać kwota wolna od egzekucji mimo tego, że jesteś przedsiębiorcą. Dobre konta osobiste które szybko przez internet można otworzyć, są tutaj. Poza tym, jeżeli komorniki niedawno szukał twoich kont w bankach to raczej nieprędko będzie ponownie szukał.

  admin

  Administrator

  2 Lis 19 o 21:59

 3. Efektywny komornik z metodycznym działaniem, dłużnika mogę już określac jako byłego dłużnika.

  biku

  19 Kwi 20 o 07:48

Skomentuj