Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Maciej Kraśnicki, Mysłowice. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mysłowicach Maciej Kraśnicki, adres: ul. Wojska Polskiego 3, 41-400 Mysłowice, tel.: 450 000 654, e-mail: myslowice.krasnicki@komornikid.pl Prosimy wierzycieli oraz dłużników ze spraw egzekucyjnych o dopisywanie pod spodem opinii na temat tego komornika i jego pracowników. Maciej Kraśnicki został komornikiem w październiku 2017 roku.

8 lutego, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Maciej Kraśnicki, Mysłowice. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS

 1. Ten komornik nie orientuje się nie tylko w prawie ale i w elementarnych zasadach współżycia społecznego.

  Badi

  28 Mar 20 o 22:51

 2. Proszę o konkrety, może coś zaradzimy.

  admin

  Administrator

  29 Mar 20 o 07:08

 3. Jednym z konkretów jest to że facet zajmuje konta bez uprzedzenia, powiadomienie nadchodzi parę dni po zablokowaniu konta. Nie mam wątpliwości że robi tak celowo. Aktualnie jestem praktycznie odcięty od konta bez którego mam znacznie utrudnione wykonywanie zawodu.

  Badi

  29 Mar 20 o 08:10

 4. Robi tak jak trzeba i zgodnie z przepisami. To że otrzymujesz powiadomienie po kilku dniach od zajęcia konta wynika z tego, że do banku polecenie zajęcia kierowane jest drogą elektroniczną a kopia do dłużnika – pocztą poleconą.
  Sugeruję Ci teraz założyć konto w innym banku i jeżeli komornik niedawno szukał Twoich kont po bankach, to najprawdopodobniej nie ponowi poszukiwań w ciągu następnych kilku miesięcy (zaobserwowane w licznych sprawach u licznych komorników). Korzystne konta osobiste do założenia bez wychodzenia z domu są tutaj a konta firmowe tutaj.

  admin

  Administrator

  29 Mar 20 o 11:21

Skomentuj