Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Maciej Bakalarski, Bydgoszcz. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Maciej Bakalarski, NIP 5541599554, adres kancelarii: ul. Królowej Jadwigi 16/2, 85-231 Bydgoszcz, tel.: 52 345 55 22, e-mail: bydgoszcz.bakalarski@komornik.pl Ciekawi jesteśmy Państwa opinii o tym komorniku.
Maciej Bakalarski został komornikiem w maju 1999 roku. Robią naprawdę duże wrażenie obwieszczenia licytacji zarówno nieruchomości jak i ruchomości, publikowane przez tego komornika na jego firmowej stronie internetowej. Jest ich mnóstwo – i nieruchomości i ruchomości (i to nie tylko samochody ale też drobiazgi), zdjęcia też są. Przez takie publikowanie i to tak licznych ogłoszeń licytacji, komornik ten jawi się być pracowitym i zdeterminowanym.

15 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Maciej Bakalarski, Bydgoszcz. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Maciej Bakalarski, Bydgoszcz. Opinie.'.

  1. Komornik albo nie robi nic. Zapytania do ZUS wyłącznie na mój wniosek. Ostatnio pół roku nie dzwoniłam to pół roku zapytania nie było. Nie robi nic żeby ściągnąć przynajmniej alimenty. W momencie kiedy może coś zrobić to działa na korzyść dłużnika a nie wierzyciela. Jednym słowem beznadziejny

    Monika

    29 Lis 18 o 09:27

  2. A liczysz na to, że dłużnik alimentacyjny wiedza że ma sprawę u komornika zatrudni się legalnie żeby komornik mu zabierał wypłatę?

    Robert

    24 Lis 19 o 12:41

Skomentuj