Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Łukasz Zakłos, Mikołów. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mikołowie Łukasz Zakłos, NIP 6511525497, adres kancelarii: ul. Okrzei 29, 43-190 Mikołów, tel.: 32 724 18 51, e-mail: mikolowkomornik@gmail.com Ciekawi jesteśmy, jakie Państwo opinie sobie wyrobili o tym komorniku.
Łukasz Zakłos został komornikiem w maju 2016 roku. Wygląda na to, że komornik ten zawsze publikuje na swojej firmowej stronie internetowej ogłoszenia nadchodzących licytacji w sprawach które prowadzi.
Przy okazji, podoba nam się maksyma powitalna na www tego komornika: „Contractus ab initio voluntatis est, ex post facto necessitatis” – zawarcie kontraktu jest dobrowolne, ale wykonanie przymusowe.

13 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Łukasz Zakłos, Mikołów. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Łukasz Zakłos, Mikołów. Opinie.'.

  1. Wyrażam swoje uznanie oraz podziękowanie Kancelarii pana Łukasza Zakłosa za sprawnie przeprowadzone czynności egzekucyjne wobec nierzetelnej firmy wydawniczej w okresie miesiąca grudnia 2018. Działania zostały dokonane w sposób skuteczny i szybki, z dobrze i przyjaźnie realizowaną przez pracowników kancelarii informacją o postępie sprawy. Życzę powodzenia.

    Krzysztof K. Słowiński

    9 Sty 19 o 16:07

  2. Najlepszy komornik w całej aglomeracji katowickiej. Polecam wszystkim.

    Jerzy

    17 Lis 19 o 19:21

Skomentuj