Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Łukasz Tarnawski, Poznań. Opinie.

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań – Stare Miasto w Poznaniu Łukasz Tarnawski, NIP 7831656511, adres kancelarii: ul. Szkolna 9, 62-002 Suchy Las, tel.: 61 611 52 04, e-mail: poznan.tarnawski@komornik.pl Prosimy o opinie o tym komorniku i jego pracownikach.
Łukasz Tarnawski został komornikiem w październiku 2015 roku. Zakładka „licytacje” na jego stronie internetowej jest pusta.

25 grudnia, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Łukasz Tarnawski, Poznań. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Łukasz Tarnawski, Poznań. Opinie.'.

 1. spoko, niewysokie zaliczki które zresztą odzyskał od dłużnika razem z długiem, w ogóle to polecam tych komorników z młodej gwardii bo tacy z 20 letnim i dłuższym stażem to już nieroby nachapane

  babi

  24 Lis 19 o 15:43

 2. Jak napisać propozycję ugody do (tego, może ktoś zna jego słabe strony?) komornika żeby zwolnił konto bankowe? Bez możliwości korzystania z konta jestem praktycznie uziemiony. Próbowałem dogadać się z wierzycielem ale nawet nie chce ze mną rozmawiać.

  Anonim

  30 Mar 20 o 07:11

 3. Komornik nie jest uprawniony do zawarcia ugody z dłużnikiem i nie może sam z siebie zwolnić konta bankowego. Tylko wierzyciel może tego zażądać i wtedy komornik musi konto zwolnić.
  W opisanej sytuacji sugeruję Ci założyć konto w innym banku i prawdopodobnie (na 955) przez kilka miesięcy nie zostanie zajęte. Rozchodzi się o to, że gdy komornik (na początku egzekucji) zapyta banki o konto bankowe dłużnika, to zwykle przez kilka miesięcy (nawet pół roku albo dłużej) nie ponawia sprawdzeń które nawiasem mówiąc, są odpłatne. Fajne konta osobiste są tutaj a konta firmowe tutaj; każde można założyć bez wizyty w banku.

  admin

  Administrator

  30 Mar 20 o 07:46

Skomentuj