Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Łukasz Kulasiewicz, Stargard. Opinie

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Stargardzie Łukasz Kulasiewicz, adres: ul. Pogodna 15U/6, 73-110 Stargard, tel.: 91 836 84 76, e-mail: kancelaria@komornikstargard.com.pl Prosimy wierzycieli oraz dłużników z postępowań egzekucyjnych o wyrażanie pod spodem opinii o tym komorniku i jego pracownikach. Łukasz Kulasiewicz został komornikiem w grudniu 2018 roku.

23 lutego, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Łukasz Kulasiewicz, Stargard. Opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Mam pytanie chciałabym założyć działalność gospodarczą ale mam tego komornika za alimenty, jak można rozpocząć działalność żeby komornik nie zajął mi mienia. Czy działalność jednoosobową czy spółkę z o.o.. Miałby to być mały warsztacik stolarski, renowacja mebli.

  Matylda

  14 Wrz 20 o 11:23

 2. Generalnie ma spółkę z o.o. W jednoosobowej działalności gospodarczej może zająć wszystko i całość dochodów. Jednak jeżeli ma to być warsztacik z płatnościami gotówkowymi (bez odroczonego terminu płatności) za usługi, jeżeli narzędzia nie będą nowe albo w ogóle drogie albo będą własnością osoby trzeciej, jeżeli zarobek nie będzie wpłacany na Pani konto, to spokojnie da się to prowadzić jako jednoosobową działalność. Spółka z o.o. jest bardziej skomplikowana niż jednoosobowa działalność gospodarcza. Zresztą, nawet można mieć pieniądze na własnym koncie, komornicy zwykle bardzo rzadko ponawiają szukanie kont. I tak też, jeżeli niedawno zajął konto (szukał w OGNIVO) to kolejne poszukiwania przeprowadzi prawdopodobnie nie wcześniej jak za jakieś pół roku i przez ten czas konto będzie wolne (chyba że się nim Pani „pochwali” komornikowi). Dobre konta firmowe są tutaj a osobiste tutaj.

  admin

  Administrator

  14 Wrz 20 o 11:41

Skomentuj