Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Łukasz Kościelny, Rybnik. Opinie.

6 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rybniku Łukasz Kościelny, adres: ul. Białych 5, 44-200 Rybnik, tel.: 32 739 03 58, e-mail: rybnik.koscielny@komornikid.pl Zachęcamy Państwa – wierzycieli i dłużników z postępowań egzekucyjnych do dodawania pod spodem opinii o tym komorniku i pracownikach jego kancelarii komorniczej. Łukasz Kościelny został komornikiem w maju 2017 roku.

30 stycznia, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Łukasz Kościelny, Rybnik. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS

 1. Kościelny niewątpliwie postanowił szybko dorobić się bez skrupułów i zasad chyba licząc na koneksje w sądzie i w prokuraturze. Otóż zablokował mi konto bankowe bez uprzedzenia i nawet do dziś nie otrzymałem zawiadomienia o tym a minęły już cztery dni. mam zamiar go za to udupić tak że koneksje nie pomogą. udawało się pewnie wiele razy ale teraz nie uda się.

  Anonim

  5 Lut 20 o 07:43

 2. Anonimie, twoja nieznajomość prawa i procedur (mechanizmów w egzekucji) nie zwalnia Cię od odpowiedzialności za publiczne formułowanie oszczerstw. Otóż komornik nie uprzedza dłużnika o zamiarze zajęcia konta, nie ma takiego przepisu, bo nie chodzi o to żeby dłużnik uprzedzony wycofał pieniądze z konta zanim zostanie zablokowane. A technicznie przebiega to tak, że komornik drogą elektroniczną przesyła do banku polecenie zajęcia rachunku bankowego a do dłużnika wysyła kopie ale poczta poleconą. To dlatego jeszcze nie otrzymałeś powiadomienia od komornika.

  admin

  Administrator

  5 Lut 20 o 08:26

 3. Rozumiem. a idzie się dogadać z komornikami generalnie co do zwolnienia konta?

  Anonim

  5 Lut 20 o 08:31

 4. Nie idzie się z nimi dogadać ponieważ nie wolno im zwolnić konta o ile wierzyciel o to nie zawnioskuje (nie dłużnik tylko wierzyciel). Jest inny sposób na wolne konto – skoro komornik niedawno szukał Twoich kont w bankach(znalazł i zajął), to prawdopodobieństwo ponownego szukania w przeciągu najbliższych 5 czy 6 miesięcy jest minimalne. Możesz zatem otworzyć konto w innym banku. polecam zwłaszcza te tutaj. Uprzedzając ewentualne pytanie często zadawana, dodaję: nie, banki nie informują same z siebie komornika o założeniu nowego konta przez dłużnika.

  admin

  Administrator

  5 Lut 20 o 08:36

 5. Potrącił mi pieniądze z dwóch kont. Kwota wyższa niż rzeczywisty dług. Kiedy dzwonię i próbuje się dowiedzieć co i jak odkłada słuchawkę, a pracownica z jego kancelarii jest opryskliwa i niegrzeczna. Nie orientuje się nawet kiedy zastanów Pana komornika a do niego mam 300 km.

  Anonim

  12 Sie 20 o 16:46

 6. Przeczytaj to: Komornik pobrał dwa razy – jak odzyskać nadpłatę: http://pamietnikwindykatora.pl/komornik-pobral-dwa-razy-jak-odzyskac-nadplate/

  admin

  Administrator

  12 Sie 20 o 17:21

Skomentuj