Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Krzysztof Ścibich, Bydgoszcz. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Krzysztof Ścibich, adres kancelarii: ul.Poznańska 19/5a, 85-­129 Bydgoszcz, tel.: 52 516 15 00, e-mail: bydgoszcz.scibich@komornik.pl Prosimy wierzycieli i dłużników z postępowań egzekucyjnych o publikowanie poniżej Państwa opinii o tym komorniku. Krzysztof Ścibich został komornikiem sądowym w maju 2016 roku.

19 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Krzysztof Ścibich, Bydgoszcz. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Krzysztof Ścibich, Bydgoszcz. Opinie.'.

 1. Otrzymałem od komornika wszczęcie postępowania egzekucyjnego, dług nie licząc kosztów to 5.850 złotych. Równolegle przyszło zajęcie wierzytelności w urzędzie skarbowym (nic nie mam tam do zwrotu) i zajęcie konta w mBanku (nic nie mam na tym koncie). Tak w ogóle to pieniądze mam ale myślałem, że wierzyciel zapomniał o tym długu. Jak będzie taniej, pojechać do komornika i w kasie zapłacić, czy podać mu konto na którym mam pieniądze albo czekać aż znajdzie to konto?

  zibi

  16 Lut 18 o 10:59

 2. Tańsza dla Pana będzie skuteczna egzekucja z konta bankowego gdyż komornik pobierze wtedy 8% opłaty stosunkowej a przy wpłacie gotówkowej w kasie 15%. Nie wiadomo jak prędko znajdzie to konto na którym ma Pan pieniądze, może wcześniej przyjść do Pana do mieszkania zająć rzeczy i zdenerwuje się Pan (plus ewentualnie rodzina). Komornicy wysyłają do dłużników żądanie udzielenia wyjaśnień i w tychże żądają podania składników majątku. W Pana przypadku jednak (skoro chce Pan uregulować należność) to może Pan w odpowiedzi wskazać rachunek bankowy na którym są środki. Jeżeli nie wezwał Pana do wyjawienia majątku, to sam z siebie może mu Pan wskazać.

  admin

  Administrator

  16 Lut 18 o 11:26

 3. A ja mam inne pytanie otóż czy jest taki bank do którego komornicy nie mają dostępu?

  Anonim

  7 Kwi 20 o 11:19

 4. W Polsce nie ma takiego banku ale możesz po zajęciu założyć nowe konto oczywiście w innym banku i dopóki komornik ponownie nie roześle zapytań to o tym nowym koncie się nie dowie. A praktyka wskazuje na to, że komornicy generalnie nie częściej jak co kilka miesięcy kont szukają. Jeżeli chodzi o konta osobiste to korzystne są tutaj a firmowe tutaj (są tam formularze do wysyłania wniosku online).

  admin

  Administrator

  7 Kwi 20 o 13:17

Skomentuj