Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Krzysztof Mańkowski, Toruń. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Krzysztof Mańkowski, NIP 8791590395, adres kancelarii: ul. Matejki 28/3, 87-100 Toruń, tel.: 56 661 60 74, e-mail. torun.mankowski@komornik.pl Prosimy o opinie o tym komorniku.
Krzysztof Mańkowski komornikiem jest od sierpnia 2011 roku. Nie znam tego komornika ale gdy przyszłoby mi mieć sprawę do egzekucji we Toruniu, to wybrałbym tego waśnie komornika. Dlatego, że na swej firmowej stronie internetowej ma mnóstwo ogłoszeń licytacji różnych ruchomości. Nie tylko samochodów ale też np. wyposażenia mieszkania albo miału węglowego. Wskazują one na to, ze komornik ten jest pracowity, zmotywowany. Publikuje też swoje ogłoszenia licytacji nieruchomości.

31 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Krzysztof Mańkowski, Toruń. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Krzysztof Mańkowski, Toruń. Opinie.'.

  1. W tej kancelarii giną tytuły wykonawcze. Kierownikiem jest zazdrosna małolata w średnim wieku.. niejaka Ania. F. Osoba bardzo zadrosna i niekompetentna. Idąc do tej kancelarii bierzecie kopię wszystkiego bo one zgubią każdy dokument jaki mają w rękach…

    Mańkowski

    18 Maj 20 o 11:48

  2. Do autorki powyższego komentarza: Proszę,zaznaczyć w komentarzu, że jest Pani dopiero co zwolnionym pracownikiem,po 3 miesięcznej pracy,złym na Szefa i mającą konflikt na tle prywatnym z jednym ze współpracowników.

    Wioletta M.

    24 Maj 20 o 22:51

Skomentuj