Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Krzysztof Łuczyszyn, Warszawa. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Mokotowa Krzysztof Łuczyszyn, ul. Woronicza 31/73 (klatka C, piętro I), 02-640 Warszawa, tel. 22 646 03 38, fax. 22 849 35 06, e-mail: warszawa.luczyszyn@komornik.pl Miło nam będzie, jeżeli napiszesz opinię o tym komorniku.
Krzysztof Łuczyszyn rozpoczął działalność komornika w roku 2009 a więc można już o nim powiedzieć, że jest doświadczonym komornikiem. Strona www tego komornika sprawia dobre wrażenie a dokładniej chodzi o wykaz ogłoszeń licytacji zarówno nieruchomości jak też (co przez wielu innych komorników jest zaniedbywane) ruchomości. Gdybym miał sprawę w jego rejonie, skorzystałbym w ciemno z uslug tego komornika.

28 lipca, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Krzysztof Łuczyszyn, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Krzysztof Łuczyszyn, Warszawa. Opinie.'.

 1. Trafne te spostrzeżenia. Dłużnik na kontach nic nie mial ale mial pojazd znaczy się już nie ma, na drugiej licytacji mój kolega z pracy kupił a wierzycielem ja byłem.

  Ircha

  8 Wrz 17 o 17:24

 2. Komornik Łuczyszyn zajrzał na moje konto bankowe, znalazł przelewy od moich klientów, potem znalazł ich dane osobowe i wysłał do nich zawiadomienia, żeby wszelkie kwoty stanowiące moje wynagrodzenie przelewali na jego konto. Moi Klienci myśleli, że wynajęłam komornika by ściągnął należności, które już zapłacili. Naliczył sobie koszty, których nie poniósł, albo nie musiał ponosić. Odradzam współpracę.

  Sara

  6 Cze 18 o 14:42

 3. Masakra jakaś wszystko trzeba podać im jak na tacy .pracownicy mało kompetentni.

  Anonim

  5 Cze 19 o 15:45

 4. Nie polecam, nieskuteczny, jego działanie to tylko wysyłanie korespondencji i przeglądanie systemu teleinformatycznego, na koniec informuje, że nie jest w stanie nic wyegzekwować i obciąża klienta za swoją bezowocną pracę. Warto trzy razy pomyśleć przed powierzeniem mu jakiegoś zlecenia. Żałuję, że powierzyłem mu dochodzenie moich roszczeń.

  Jacek

  13 Lut 20 o 14:36

Skomentuj